Trzy psiaki, trzy różne, każdy jest inny, każdy ma inny charakter, inne usposobienie i inne problemy, nad którymi pracujemy.

Zojka, Drago i Daks pod opieką ekipy LikeDog 🙂 Jedno co łączy tą fajną ekipę, to to, że dzięki umiejętnie przeprowadzanym wcześniej klasom komunikacji psiaki wykazują się coraz większą socjalnością wobec siebie.

Żeby można było dość do takiego stanu, pracowaliśmy nad tym i dalej pracujemy. Umiejętne odczytywanie psich sygnałów i odpowiednie stosowanie ich w swoim życiu jest dla psów bardzo ważne i potrzebne. Psy o wysokim socjalu nie tylko dobrze komunikują się z innymi psami, ale też i z ludźmi, jeżeli oczywiście ci znają i umieją odczytywać psią mowę ciała.  Jeżeli mamy wypracowanych wiele zachowań i bardzo poprawiony socjal psiaków doprowadzamy do wspólnych ich zajęć, które rewelacyjnie na nie wpływają. Takie psiaki dużo uczą się od siebie, bawią się, razem ćwiczą, obserwują swoje zachowania. My musimy umiejętnie to wszystko aranżować i umiejętnie dobierać psiaki, aby z tych spotkań wyniosły wszystko, co najlepsze  Nigdy nie wolno podczas takich interakcji dopuścić, aby nikt nikogo nie męczył, nie pastwił się nad nikim. Wszystko jest zawsze pod baczną obserwacją. Dużo pracy, ale potem widok szczęśliwych, zadowolonych ze wszystkiego psiaków cieszy najbardziej