LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek is at .

3 days 13 hours ago

Jak Jocker i jego świta 😎😄.

Czasami to komplement 😄a czasami nie😎, ale są takie chwile, że Mafra kojarzy mi się z Jockerem 🤩.

Jeszcze jak zrobi tą swoją minę 😁.

No i co przeważnie dotknie, to wszystko prawie wybucha 😎😁😄.

Teraz chyba też ekipa podłożyła dynamit i
czeka w bezpiecznym miejscu na "efekty" 😎🤣🤣.

Mafra ❤️, Ridzia ❤️ i Karmel ❤️.

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek

3 days 17 hours ago

Przerwa podczas spacerku 🐾 🐾
Spokojna obserwacja przeróżnych postaci, biegających dzieci, wózków, piesków, kosiarek, hulajnogi, rowerów 😎
Cisza, spokój, zero nakręcenia 😃 Idealnie 👌🤗
Wcześniejsze przygotowanie do wszystkiego podczas nauki w psim Collegu LikeDog rewelacyjnie przekłada się na życie codzienne 🤗
Zanra 💛

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek

3 days 17 hours ago

Pamiętajmy☝️ że Wasze kochane szczeniaczki nie rodzą się odrazu ze znajomością całego świata. Waszych małych przyjaciół należy odpowiednio do wszystkiego przygotować i nauczyć je radzić sobie w tym często trudnym dla nich ludzkim świecie.

Cały psi College LikeDog jest tak przygotowany i dostosowany, aby psi uczniowie, którzy przekroczą bramę ośrodka uczyli się samych życiowych, przydatnych w życiu codziennym rzeczy. ☝️

➡️ Psi uczniowie domowej psiej etykiety uczą się w specjalnie przygotowanym do nauki "domku" LikeDog, który jest namiastką prawdziwego domu. To właśnie w tym domku psi uczniowie przyzwyczajani są do wszelkiego rodzaju sprzętu gospodarskiego: odkurzaczy, suszarek, sokowirówek itp. To tutaj uczą się nie atakować szczotek, odkurzaczy. To w domku LikeDog uczone są, że nie można drzeć kanap, wygryzać kabli, kopać dziur w podłodze. I jeszcze wiele, wiele innych ważnych psich nauk.

➡️ Psi uczniowie różnych dzięków, struktur, rzeczy, kształtów, zapachów, widoku przeróżnych postaci uczą się na specjalnie przygotowanym do pracy pierwszym placu szkoleniowym, tak zwanym środowisku zróżnicowanym.

➡️ Psi uczniowie swoją koordynację, kondycję, świadomość ciała, świadomość tylnych kończyn, orientację przestrzenną, pamięć i jeszcze wiele innych, uczą się na drugim placu szkoleniowym, ćwicząc na specjalistycznych zabawko-przeszkodach.

➡️ Psi uczniowie poprawnej psiej komunikacji i poprawnych psich zachowań uczą się od wyspecjalizowanej do tego i wyuczonej jedynej takiej w Polsce psiej kadry nauczycielskiej.

To wszystko, to tak w skrócie 😄
A na zdjęciu mała Zanra, która rewelacyjnie radzi sobie na pomoście, dzięki temu, że już z taką rzeczą miała do czynienia w psim Collegu 😄 Dodatkowo Zanrunia dzięki zajęciom w swojej ukochanej szkole ma świetnie wyćwiczoną koordynację i świadomość ciała, dzięki czemu przestrzenność i zmianą struktury pod łapkami jej nie przerażają.
Nasza prawie już czteromiesięczna psia dziewczynka do wszystkiego jest umiejętnie przygotowywana w psim Collegu i uczy się w nim wszystkiego życiowego 😄. Taka nauka to coś wspaniałego i świetnie owocuje w codziennym życiu z takim psiakiem. A taki spacer to sama przyjemność 🙆‍♀️😄

P. S. A widzicie tą dużą, troszkę przerażającą 😉 dla wielu nieprzygotowanych do takich widoków psiaków "panią" w tle? Naszym uczniom takie eksponaty nie są straszne, bo widzą takie podobne cuda podczas zajęć specjalnie zakupione do psiego Collegu LikeDog 🤗

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek is at .

3 days 23 hours ago

Im dalej jest, tym bardziej z daleka można dostrzec na pycholku tylko czarną maskę 🙂😉.

Jakiekolwiek zainteresowanie otoczeniem by się nie odbywało, kontrola, czy u jego Magdy wszystko ok, musi być 🙂.

Ja z kolei muszę mądrze kontrolować🧐, co by jakiś "intruz" w oczach Mufasy nam się niespodziewanie nie pojawił i wyprzedzić naszym umownym znakiem i słowem, że wszystko jest ok 🙋‍♀️, bo ten przedstawiciel swojej rasy już tak ma, że nie zawaha się w niczym, jeżeli zobaczy, że jego przewodnik może być zagrożony...

Inni chcą, aby ich psy ich "broniły", robiąc wszystko, aby w tych psach wywołać jak największą agresję, co potem często sami na sobie, albo na swoich bliskich odczuwają...

Bo pies źle przygotowany do życia, a tylko ciągle szczuty na innych jest ogromnym zagrożeniem dla wszystkich dookoła.

Wtedy wystarczy mały zapalnik w takim psie, kiedy coś go na przykład z zewnątrz zszokuje, wystraszy aby się "odpalił" i zaatakował kogoś z najbliższego otoczenia...

Ja z kolei mam przedstawiciela rasy, który sam z siebie bardzo chce ochraniać swojego przewodnika, ale przygotowałam go tak i zresztą ciągle szlifujemy wszystko, aby na moje słowo/ słowa i gest zrozumiał, że nic się nie dzieje i że wszystko jest ok 🙋‍♀️.

Nie rozumiem ludzi, którzy specjalnie tresują swoje psy, aby w "razie czego" zaatakowały innych 🤦‍♀️. Przy tym oni kompletnie nie znają się i nie ogarniają psiej psychiki 🤦‍♀️.

A ich "kontrola" nad takim psem zniża się do niskiego poziomu używania wszelkich przedmiotów sprawiających ból, typu: kolczatki, łańcuszki zaciskowe, obroże prądowe, dławiki, bądź stosowania przemocy... 🤦‍♀️.

Potem na przykład babcia płacze, że ich tresowany pies "X" nie poznał wchodzącej na posesję wnuczki i rozszarpał jej całą twarz, a gdyby nie wybiegł wujek z dziadkiem i nie zaczęli psa okładać wszystkim czym się da, po czym następnie we dwóch udało się im podnieść psa za ogon, to niewiadomo, czy dziecko nie zostałoby zagryzione...

No bo pies miał tylko atakować obcych... A że wnuczka wróciła i trzymała większych rozmiarów lalkę od koleżanki... Tego już pies "X" nie znał...

A już w ogóle duet: Chory psychicznie człowiek, którego marzeniem jest zabijanie innych🤦‍♀️ (nie leczący się) i jego tresowany, agresywny pies niestabilny emocjonalnie, zachowujący się jak psychiczny, agresywny psi psychopata tworzą...

No właśnie... Samemu sobie proszę odpowiedzieć, co się "tworzy" z takiego "związku" i czy ktoś chciałby mieć z kimś takim do czynienia...

Niestety, ale psa może mieć każdy...A co drugi nie powinien mieć...

--Na zdjęciu oczywiście mądry, myślący, wspaniale się ze mną komunikujący psi profesor Mufasa ❤️🙋‍♀️.

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek

4 days 1 hour ago

Miłego dnia życzy wszystkim Zanrunia 😊 🧡💚💛

W ferworze obowiązków dnia codziennego nigdy nie zapominajcie o swoich psich przyjaciołach, którzy niczego innego niepragną jak spędzać czas przy stabilnych emocjonalnie, mądrze kochających i szanujących ich emocje i potrzeby ludziach. 😊
A jak sami nie macie zbyt dużo czasu, to skorzystajcie z pomocy tych, co się fachowo zajmą Waszym pieskiem 🙂♥️

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek is at .

4 days 13 hours ago

Aza pod opieką ekipy LikeDog 🤗.

Nasza psia uczennica bardzo ładnie się zmienia i już mocno zmieniła.

Kiedy psia dziewczynka do nas trafiła, byla wycofana, zamknięta w sobie, miała duże problemy z prawidłową koordynacją, co bardzo źle rzutowało na jej funkcjonowanie w codziennym życiu.

Aza przeszła jakiś czas temu u siebie w Niemczech tradycyjną tresurę, co jej nic nie dało, a wręcz pogorszyło jej stan i problemy.

Na szczęście ukochane właścicielki zobaczyły, że nie tędy droga, że to w ogóle nie służyło Azuni i nic dobrego nie wniosło w ich życie, a Aza nie radziła sobie ze swoimi emocjami w codziennym życiu.

Teraz jest już inaczej 🙂. Psia dziewczynka super się rehabilituje w psim Collegu LikeDog gdzie jest zrozumiana i szanowana, a jej ukochane właścicielki super z nią postępują, chcą dla swojej ukochanej psiej dziewczynki jak najlepiej i dzielnie odrabiają zadania domowe.

Na zdjęciu nasza psia uczennica podczas chwilowego odpoczynku w oczekiwaniu na następne zadania.

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek is at .

4 days 14 hours ago

Nadrabiamy zaległości... 🤗

--Amber pod opieką ekipy LikeDog 🤗.
likedog.pl/moi-podopieczni/amber/
--Mafra ➡️pies uczący 🤗.

Na drugim placu szkoleniowym wśród zmniejszonej ilości bodźców nasza psia uczennica uczyła się spokojnego wytrzymania chociaż na chwilkę przy innym psiaku, a tutaj ogromną pracę wykonywała Mafra, która nie dawała się kompletnie żadnym prowokacjom Amber i wytrzymywała jej wybuchy.

Amber podczas spacerów dostaje szału widząc inne psy i nie musi wszystkich dookoła "kochać", ale nie mając ustabilizowanych emocji u psiaka nie ma się prawidłowego kontaktu z nim, no i trzeba mieć jak na razie ogrom siły, aby mocno pobudzonego psiaka utrzymać, gdy ten bardzo się szarpie i ciągnie na smyczy.

Dlatego należy to zmienić, ale żeby do tego wszystkiego dość, trzeba dużo rzeczy pozmieniać i nad wszystkim mądrze i systematycznie pracować.

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek is at .

4 days 14 hours ago

Nadrabiamy zaległości... 🤗

--Teo pod opieką ekipy LikeDog 🤗.
likedog.pl/moi-podopieczni/teo/

Z naszym psim uczniem podczas symulacji spacerowej pracowaliśmy nad radzeniem sobie ze swoimi emocjami w wielu sytuacjach, a szczególnie nad tym, kiedy Teo wydział w pobliżu przechodzące różne psiaki.

Dużo emocji to kosztowało naszego psiego ucznia, nie mówiąc już o pozostałych psiakach, ale nasz psi uczeń dzielnie dawał radę i na to, co było kiedyś, a jest teraz to niesamowity postęp.

Widać było chęć wyskoku, nosiło momentami Teo, ale bardzo ładnie sobie dał radę.

Kiedyś Teo na widok jakiegokolwiek psa chciał wszystkich "mordować".

Potem po ciężkiej dla wszystkich sesji resocjalizacyjnej był czas na fajne rzeczy i w umiejętny sposób nasz psi uczeń był wyciszany.

Dużo ciężkiej pracy, ale za to później wszędzie rewelacyjne efekty 🙂.

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek is at .

4 days 15 hours ago

Nadrabiamy zaległości... 🤗

Ryszard 🤗.

Ten oto psi chłopczyk był konsultowany podczas konsultacji behawioralnej w psim Collegu LikeDog.

Będziemy pomagać Rysiowi w ustabilizowaniu jego emocji i w mądry sposób uczyć go rozumienia otaczającego go dość skomplikowanego dla psiaków ludzkiego świata.

LikeDog psi College - behawiorysta, szkolenie psów Szczecinek

4 days 15 hours ago

Tak się cieszę już na samą myśl, że wyruszam do swojego ukochanego psiego Collegu LikeDog 😄 gdzie wszystkiego się rewelacyjnie uczę od wspaniałej psiej Kadry Nauczycielskiej 🤗
Zanra 💙


This is a Facebook demo page created by plugin automatically. Please do not delete to make the plugin work properly.