Alek

Alek pod opieką ekipy LikeDog.

 

Film nr 1.

Z naszym psim uczniem pracowaliśmy nad tym, aby zaczął sobie dawać radę ze swoimi emocjami, kiedy ma przejść koło innego psiaka, ale to dopiero początki początków. Najpierw my z pracowałyśmy nad tym, aby nawiązać z Alkiem prawidłową więź i rewelacyjne nam to wyszło, bo nasz psi uczeń szybko zobaczył jak super jest w psim Collegu i jakie super są ludzkie nauczycielki. Aluś został adoptowany i żyje teraz w cudownej ludzkiej rodzince, ale widać mocno u niego bardzo dużo przeszłości, która na pewno nei miała dobrego wpływu na jego głowę. Alek nie do końca ufa ludziom, nie zawaha się, aby do kogoś wyskoczyć i ma dość nieładny stosunek do innych psów. Nie chodzi o to, aby psi chłopiec wszystkich dookoła “kochał”, bo to tak nie jest w życiu, ale nei może startować z taką agresją i tak prowokować. Na filmiku, który jest tylko chwilową “cząsteczką” ciężkiej pracy całej ekipy LikeDog mieliśmy już w miarę normalny stan w stosunku do tego co było. Wcześniej Alek dostawał szału, bardzo brzydko warczał i robił wszystko, by móc zaatakować Mafrę.

 

 

Film nr 2.

Tutaj wprawdzie nie mieliśmy już takiej agresji, jak na początku w stosunku do Mafry, ale bardzo dużą nachalność i natarczywość. Mafra bardzo ładnie pokazywała, że sobie tego nie życzy, że jej się takie natarczywe zachowanie ze strony Alka nie podoba, ale Alek kompletnie nie odczytwał tych sygnałów.

 

 

Alek pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Aluś bardzo ładnie się zmienia. 😊 Aluś staje się coraz bardziej spokojniejszy i mniej wybuchowy przez co zaczyna myśleć nad tym co robi. Kiedy Aluś zaczyna kontrolować swoje emocje, przestaje być wiecznie pobudzony, ziejący z wytrzeszczem zaczyna nam pięknieć w oczach. Coraz więcej dumy widać w tym naszym psim uczniu, a my robimy wszystko, aby stał się stabilnym psiakiem kontrolującym swoje emocje

 

 

Alek pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Aluś po krótkim odpoczynku po powrocie z pierwszego placu szkoleniowego, w pełni przygotowany do dalszych ćwiczeń, dzielnie czeka w “domku” LikeDog na kolejne zadanie. 😊

 

 

Alek pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń na nowo i na spokojnie uczy się radzenia ze swoimi emocjami w wielu sytuacjach. Aluś w “domku” LikeDog poznaławał różne postaci, na spokojnie uczył się akceptacji dziwnych spojrzeń i radzenia sobie ze swoimi emocjami w takich sytuacjach.

 

 

Alek pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz już coraz bardziej odmieniony i dumny psi uczeń dzielnie ćwiczył na zajęciach.

 

 

Alek pod opieką ekipy LikeDog.

 

Cała psia ekipa bardzo dzielnie ćwiczyła na zajęciach w swoim towarzystwie. Każdy ładnie się wyważał i starał się kontrolować swoje emocje w wielu sytuacjach.

 

 

Alek. Konsultacja behawioralna.

 

Na konsultację behawioralną do psiego Collegu przyjechał ten oto psi chłopak wraz ze swoim ukochanymi właścicielami. Alek został jakiś czas temu zaadoptowany przez swoją teraźniejszą ludzką rodzinkę.
Psi chłopak ma trochę kłopotów ze swoimi emocjami, nie zna prawidłowej psiej komunikacji, potrafi “wystartować” do ludzi i do innych psów.