Amigo

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Podczas przerwy między zajęciami psia ekipa znalazła sobie super miejsce na spotkanie pod drzewkiem. A tak na poważnie to niesamowitą radość daje przebywanie psiakom w swoim towarzystwie. Ale każdy musi być do tego umiejętnie przygotowany i wszystko powinno się odbywać pod mądrą kontrolą, bo nie ma nic gorszego jak wpuścić w interakcję psy, które się kompletnie nie rozumieją, które nie znają psiej komunikacji i nie są kompletnie przygotowane do radzenia sobie ze swoimi emocjami w wielu sytuacjach. Tak jak na dobrze przygotowane psie głowy czerpią super korzyści ze wspólnych spotkań, tak już nieprzygotowane nie ☝️.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń dzielnie ćwiczył na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko przeszkodach, a dzięki temu wzmacnialiśmy kondycję, koordynację ruchową, polepszaliśmy świadomość tylnych części ciała i pracowaliśmy nad skupieniem się.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Po zajęciach na pierwszym placu szkoleniowym nasi psi uczniowie udali się na odpoczynek w “domku” LikeDog, który jest również bardzo ważną życiową nauką. Poza tym, szczególnie nasza psia uczennica Dolly uczyła się radzenia ze swoimi emocjami w towarzystwie innych, bo to bardzo charakterna psia dziewczynka i na razie duża prowokatorka i psia “zadymiara”. Nasz psi uczeń Amigo, uczy się w psim Collegu od małego i ma bardzo ładnie opanowaną psią komunikację. Było widać, że Dolly robi wszystko wpatrując się w Amigo, aby go sprowokować, a psi uczeń ładnie się odwrócił, pokazując tym, że nie chce wchodzić w żadne brzydkie zagrywki.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Najpierw było trochę zabaw, potem ćwiczenia, a następnie wspólny, spokojny odpoczynek, co jest niesamowicie ważnym aspektem w prawidłowym rozwoju psychicznym i fizycznym psiaków.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ten piękny psi chłopiec, to jeden z super przykładów na to, jak poprzez mądrą pracę, mądre prowadzenie przez życie, mądrą naukę można mieć bardzo fajnego psiego przyjaciela, który myśli, jest mądry, jest stabilny emocjanalnie i ma rewelacyjny kontakt z innymi. Kiedy mały Amiś do nas trafił, był maluchem ze znacznymi problemami, co już znacznie doskwierało jego ludzkiej rodzince i kotu z którym psi chłopiec zamieszkał. Dzięki mądrze poprowadzonej nauce, sumiennemu odrabianiu zadań domowych przez ukochanych właścicieli, ludzka rodzinka psiego chłopca ma teraz fantastycznego psiaka 😍 Bardzo wiele osób uważa, że labradory są : “zwariowane, wiecznie pobudzone, nieobecne”, a to nieprawda. Te psy nie chcą takie być, tylko to ludzie powodują nie dając im wyboru poprzez nieumiejętne traktowanie, wrzucanie w beznadziejne sytuacje. Na szczęście nasz psi uczeń ma bardzo mądrych i empatycznych właścicieli. Amigo przechodzi teraz okres dojrzewania, który jest dość ciężki dla psiaków i ich właścicieli, ale dzięki temu, że jest mądrze prowadzony, ten okres w miarę spokojnie przechodzi.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń w soborowym towarzystwie psiej kadry nauczycielskiej dzielnie ćwiczył na pierwszym placu szkoleniowym.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

“Cichosza bo tam z przodu lekcja trawa” 🤫 Na pierwszym placu szkoleniowym nasi psi uczniowie uczyli się radzenia ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie i w towarzystwie całej psiej kadry uczącej. Fortuna i Amigo uczyli się spokojnego zostaniania w jednym miejscu przy wielu rozproszeniach, spokojnego wytrzymywania na smyczy w danym miejscu przy różnych rozproszeniach i spokojnego przechodzenia na smyczy wśród wielu rozproszeń. Jak zawsze super zajęcia dla psiaków, wszystko w super atmosferze i wśród specjalistycznie przygotowanych do pracy z innymi psami, psów uczących, które odgrywają ogromną rolę podczas nauki. Przeprowadzona nauka w taki fajny dla psiaków sposób najlepiej wchodzi do głowy ☝️🐕🐕🙋‍♀️

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Amigo pod czujnym okiem psich nauczycieli dzielnie ćwiczył na pierwszym placu szkoleniowym. Amigo, nasz psi uczeń, to super przygotowany i przygotowywany do radzenia sobie ze swoimi emocjami na codzień psi chłopiec. Nasz psi uczeń to mądry, myślący, kontaktowy, wspaniale wspópracujący z człowiekiem psiak. Ogrom pracy w naukę psiego chłopca włożyła i wkłada psia kadra nauczycielska. Amigo dzielnie się uczy w psim Collegu, a potem wraca do swojego cudownego domciu i ukochanej ludzkiej rodzinki 🙂.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na drugim placu szkoleniowym wszyscy psi uczniowie bardzo dzielnie pracowali i każdy uczył się wyważania i radzenia sobie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie. A pracowały tutaj trzy bardzo silne osobowości 😎

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Między zajęciami, na których nasi psi uczniowie uczyli się bardzo ważnych rzeczy, które są istotne i potrzebe na codzień, tak ważny i potrzebny spokojny odpoczynek, który jest również bardzo istotny w prawidłowym rozwoju psiaków. A niestety dużo psów niezrozumianych przez swoich właścicieli, źle prowadzonych ma z tym ogromny problem i nie potrafi prawidłowo wypoczywać.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na pierwszym placu szkoleniowym nasz psi młodzik bardzo ładnie ćwiczył i skupiał się na zadaniach. Potem był czas na odpoczynek pod wielkimi parasolami, które już nie wzbudzały żadnego strachu w towarzystwie swojej nauczycielki i koleżanki Mafry 🙂 Kiedy do nas trafił ten psi chłopiec miał trochę problemów, które bez mądrej pracy stawałyby się coraz większymi problemami i nie żyło się z tym dobrze jego ukochanej ludzkiej rodzince. Teraz ten psi chłopiec bardzo ładnie się zmienia, widać jaką ma w sobie dumę, jest spokojny, opanowany i myślący. A wszystko to dzięki regularnej i systematycznej nauce w psim Collegu LikeDog i mądrym prowadzeniu przez ukochanych właścicieli psiego chłopca. Fajnie się patrzy na tak zmieniającego się i spokojnego psiego ucznia. A w tym wszystkim też ogromna zasługa psiej kadry nauczycielskiej.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Chwila z pracy psiej kadry nauczycielskiej. Tutaj skupiamy się na naszym psim uczniu Amigo, który miał wcześniej duże tendencje do nieładnego traktowania innych zwierząt i już przeniosło się to na ludzi. Zaczęliśmy nad tym intensywnie pracować, aby nasz psi uczeń nie zachowywał w niepożądany sposób, aby nie prowokował i nie atakował. Amigo bardzo ładnie się uczy w psim Collegu LikeDog i zmienia, ale jeszcze trochę siedzi różnych “pomysłów” w głowie, które mają “wyrzut” w niektórych sytuacjach. Tutaj wszyscy się szykowaliśmy, aby przejść na ćwiczenia na drugi plac szkoleniowy. Amigo bardzo szybko sobie wyczuł, że nasza psia profesor Buszka była jeszcze wtedy osłabiona fizycznie i psychicznie po ciężkiej operacji i strasznie brzydko się w nią zaczął wpatrywać, prowokować, Busza przetrzymywała go wzrokowo, ucząc tym samym, że na nią to nie zadziała i że nie będzie, żadnej bójki, bo do tego chciał Amigo doprowadzić, tak jak to ciągle chciał robić wcześniej. Wszystko to bardzo szybko namierzył nasz psi profesor Mufasa, który wkroczył w środek, aby przeciąć tą całą sytuację. Buszka dostała wsparcie, na momencie odwróciła wzrok, nie musząc już brać udziału w tej nieładnej psiej przepychance, natomiast Amigo w zacietrzewieniu jeszcze chciał w tym tkwić. Wszyscy ruszyliśmy i w tym momencie całkowicie przerwaliśmy mu to nieładne zachowanie. Wszyscy uczący w psim Collegu LikeDog są na ciągłym czuwaniu. Zarówno my, ekipa ludzka, jak i psia ekipa ucząca musimy na momencie wszystko wyłapywać, aby wszystko dobrze dalej poprowadzić i tak poprowadzić psa, aby uczy się samych mądrych rzeczy. Bo w psim Collegu LikeDog uczymy, tego co jest w psim życiu na prawdę ważne 🐕

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Podczas bardzo ważnych zajęć wszyscy w skupieniu i bardzo dumni dzielnie pracowali.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi psi uczniowie uczyli się podczas zajęć radzenia sobie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie, radzenia sobie na smyczce, kiedy drugi psiak chodził luzem.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Podczas tych zajęć odbyło się bardzo dużo ważnych rzeczy i każdy z naszych psich uczniów uczył się tego, co jest mu najbardziej potrzebne i każdy był uczony radzenia sobie ze swoimi emocjami w wielu sytuacjach.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Psi uczniowie dzielnie ćwiczyli, a potem szykowaliśmy się na wspólny odpoczynek do “domku” LikeDog, który również jest bardzo ważny w prawidłowym funkcjonowaniu psiaków. No a do zdjęcia ustawka, jak u celebrytów 😉🙂.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń pod opieką psiej kadry nauczycielskiej dzielnie ćwiczył na pierwszym placu szkoleniowym.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Zbiórka przed ćwiczeniami. Wszyscy spokojnie i ładnie zaczynają się przygotowywać do zajęć.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Psi uczniowie po pierwszej turze ćwiczeń na pierwszym placu szkoleniowym, po chwilowym odpoczynku będą wyruszać na dalsze ćwiczenia na drugi plac szkoleniowy. Psi uczniowie są już tak wstępnie dobrze przygotowani, że bardzo ładnie radzili sobie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie i podczas wspólnych zajęć.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń wraz ze swoimi psimi nauczycielami dzielnie się napracowali, a po wszystkim przyszedł czas na pyszne nagrody, gdzie wszyscy zgodnie na nie czekali.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń na początku bał się wielu rzeczy, odgłosów, a teraz na spokojne się ze wszystkim zapoznaje na specjalnie przygotowanym środowisku zróżnicowanym i już wiele rzeczy przestaje być takich strasznych. Najpierw psia kadra nauczycielska pokazywała Amigo, że dużo rzeczy nie jest strasznych, a nasz psi uczeń obserwując u innych spokój i stabilność sam zaczynał być spokojny i opanowany, a potem psi chłopiec sam na środowisku zróżnicowanym uczył się radzić ze swoimi emocjami zapoznając się z nowymi rzeczami.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nas psi uczeń dzielnie się uczył pod okiem swojego psiego “profesora Mufasy, a kiedy przyszedł czas na odpoczynek który jest również bardzo ważną nauką każdy wygodnie sobie zasiadł i psi panowie odpoczywali sobie w “domku” LikeDog.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Grupa naszych psich uczniów jak przystało na naukę w profesjonalnym psim Collegu uczyła się w “domku” LikeDog dobrych psich manier, radzenia sobie ze swoimi emocjami w wielu sytuacjach, poprawnych psich zachowań i jeszcze wielu innych ważnych życiowych rzeczy.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi mali psi uczniowie Kokos i Amigo grzecznie i w spokoju, bez żadnego pobudzenia czekają na kolejne zadanie w “domku” LikeDog. Maluchy uczą się między innymi poprawnych psich zachowań w domu 🙂

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Psia kadra nauczycielka wykonała ogrom pracy podczas nauki naszego psiego ucznia. Wszyscy bardzo dzielnie i ze stoickim spokojem uczyli Amigo poprawnych psich zachowań, które po czasie będą bardzo ważne zarówno w kontaktach z innymi psami, jak i ludźmi. Amigo bardzo chciał na początku wszystkich męczyć, gnębić, kopulować na każdym, prowokował , ale psia kadra nauczycielska na każdym kroku pokazywała, że takie zachowania w świecie stabilnych emocjonalnie psów nie są dopuszczalne. Najwięcej pracy wykonywał psi “profesor” Mufasa, co widać na załączonym obrazku, jaki zmęczony udał się wraz z resztą na wspólny odpoczynek do “domku” LikeDog, co również jest bardzo ważną nauką.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Kadra nauczycielka i nasi psi uczniowie podczas ćwiczeń na pierwszym placu szkoleniowym.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Dzielnie się uczyłem z psio – ludzką kadrą nauczycielską, a kiedy nadszedł odpowiedni moment udałem się na spokojny odpoczynek w “domku” LikeDog, który jest również bardzo ważną nauką i ja już pomału umiem sam sobie odpoczywać z czego moi nauczyciele bardzo się cieszą, ponieważ mnóstwo psiaków ma z tym ogromne problemy.

 

 

Amigo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Młodsza psia ekipa na spokojnie zaczęła się uczyć poprawnych psich zachowań, radzenia sobie ze swoimi emocjami w różnych sytuacjach i akceptowania smyczy.

 

 

Amigo. Konsultacja behawioralna.

 

Nasz psi uczeń pod okiem psiej kadry nauczycielskiej na spokojnie zapoznawał się z wieloma rzeczami na środowisku zróżnicowanym, a Mafra i Ridzia bardzo umiejętnie wprowadzały psiego chłopca w poprawny psi świat.