Bejli

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia uczennica Bejli uczy się wieczorową porą 🌙 na specjalnie przygotowanym do pracy w psim Collegu środowisku zróżnicowanym. Bejli uczy się, że wiele dziwnie wyglądających figur i kształtów o zmierzchu nie stanowi zagrożenia i nie trzeba do nich startować i szczekać przy tym zaciekle.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia uczennica, to następny przykład psiaka, który pięknie się zmienia poprzez przeprowadzaną mądrą pracę, naukę w szacunku i w zrozumieniu. Kiedy psia dziewczynka do nas trafiła, była ciągle wiecznie nakręcona, cały czas pobudzona i kompletnie nie radziła sobie ze swoimi emocjami. Wtedy do Bejli nic nie docierało i w takim stanie, jakim była, nie dawała rady się na niczym skupić. Dużo osób w takiej sytuacji nie znając się kompletnie na psiej psychice stwierdziłoby, że Bejli jest niegrzeczna, niedobra, co tylko bardzo by ją skrzywdziło. Często właśnie psiaki, które nie dają sobie rady ze swoimi emocjami, są bardzo źle “diagnozowane”, źle oceniane i ludzie zaczynają traktować je w bardzo brzydki sposób. Każe się je tresować, bić, szturchać, przyglebiać do ziemi, zakładać kolczatki, obroże prądowe, czy łańcuszki zaciskowe. Są to poczynania bardzo okrutne i nigdy nie są, ani nigdy nie będą jakąkolwiek nauką, a zwykłym pastwieniem się i znęcaniem się nad psami. Psiaki, które wykazują jakekolwiek problemy, potrzebują bardzo mądrej i specjalistycznej pomocy. I taką otrzymała i otrzymuje nasza psia uczennica, która robi się coraz spokojniejsza, myśląca i kontaktowa. A na zdjęciu Bejli odpoczywała sobie spokojnie wygodnie w ulubionym fotelu w “domku” LikeDog 🙂

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

W “domku” LikeDog ta specjalnie dobrana grupa psich uczniów uczyła się wspólnie bardzo wielu ważnych rzeczy i zachowań. Każdy z tych psich uczniów był na początku indywidualnie pod “skrzydłami” psiego “profesora” Mufasy i psa uczącego Karmela. Każdy po kolei miał bardzo zaburzoną psią komunikację, ogromne braki w komunikowaniu się i wykazywał dużo niepożądanych zachowań. Dzięki umiejętnie poprowadzonej pracy teraz wszyscy w tak wspólnym gronie mogą się uczyć następnych ważnych, potrzebnych i również fajnych rzeczy. Psom, takie wspólne spotkania, wspólna praca dają ogromne korzyści i bardzo dobrze oddziaływują na ich psychikę. Ale podstawowy i bardzo ważny warunek jest taki, że takie psiaki muszą być umiejętnie do wszystkiego przygotowane, znać psią komunikację i zasady kulturalnego się zachowania w swoim towarzystwie. Wtedy tacy już przygotowani psi uczniowie radząc sobie coraz lepiej i bardzo ładnie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie, a to jest ogromnie trudne dla wielu psów, zaczynają uczyć się wspólnie następnych rzeczy. Taka nauka jest niesamowicie ważna i daje wspaniałe efekty na przyszłość i w wielu sytuacjach doskonale przekłada się na codzienne życie psiaków.

 

 

Bejli.

 

Jeszcze jakiś czas temu ciężko było dotrzeć do główki naszej psiej uczennicy Bejli która ciągle była bardzo pobudzona, nic do niej nie docierało i na momencie nakręcała się na wszystko i wszystkich. Teraz ta nasza psia uczennica dzięki umiejętnie przeprowadzanej resocjalizacji, oraz poprzez sumienne odrabianie zadań domowych przez ludzką rodzinkę, bardzo ładnie się zmienia 🙂 Na filmiku Bejli w spokoju czeka na wizytę u weterynarza.- Filmik jest własnością ukochanej właścicielki Bejli 🤗

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Kawałek z życia z zajęć z “domku” LikeDog. Wypoczynek który jest również ogromną i bardzo ważna nauką w życiu psiaków. Po zajęciach na placach szkoleniowych przyszedł czas na wypoczynek w “domku” LikeDog. Nasza psia uczennica Karma, Ridziulka, Mufasa i Karmel zajęli miejsca na kanapie i fotelach, a inna grupa naszej młodzieży i psich dzieciaczków zajęli sobie miejsca na ziemi. I tutaj taka rewelacja, najpierw jeżeli chodzi o naszą psią uczennicę Bryzkę, która jeszcze niedawno bardzo źle reagowała na wszelkie dziwne dźwięki, a tutaj mała Mafra bawiąc się uderzała o piecyk, co dawało metaliczny odgłos, na który Bryzka w ogóle nie reagowała strachem, ani ucieczką, tylko leżąc, dumna i zaciekawiona próbowała wyłapać skąd taki odgłos. Druga rewelacja, to nasza psia uczennica Bejli, która jeszcze jakiś czas temu nie dawała sobie rady kompletnie ze sobą, była ciągle pobudzona, moim psiakom chciała wisieć wiecznie na głowach, a teraz Bejli w towarzystwie innych psiaków po prostu się położyła i sobie odpoczywała. Następna rewelacja, to nasz psi uczeń Mentos, który coraz bardziej się otwiera na psie życie, robi się bardzo ciekawy i przestał bez powodu szczekać, co jeszcze jakiś czas temu robił to bez przerwy.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Naszej psiej uczennicy Bejli żadna pogoda nie straszna. ☔ 😊 Psia dziewczynka dzielnie ćwiczy na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznie zaprojektowanych i wybudowanych do pracy z naszymi psimi uczniami zabawko-przeszkodach. Bejli udoskonala koordynację, poprawia świadomość tylnych kończyn, uczy się myśleć nad tym co robi. 😊

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Cała nasza psia grupa bardzo ładnie się uczyła w “domku” LikeDog w swoim towarzystwie, przede wszystkim radzenia sobie ze swoimi emocjami, tego, aby przy innych być normalnym, spokojnym. Wszyscy bardzo ładnie czekali na kolejne zadania i bardzo ładnie odpoczywali w swoim towarzystwie.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi psi uczniowie Karma, Bejli i Jimmy dzielnie wyszukują w baseniku z kulkami pysznych smaczków. Psi uczniowie bardzo ładnie wyważają się w swoim towarzystwie.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Cała trójka naszych psich uczniów, po wcześniejszych ćwiczeniach na drugim placu szkoleniowym, uczy się w “domku” LikeDog spokojnego wyczekania w swoim towarzystwie oraz wzajemnego wyważania się.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ogrom wykonanej pracy, umiejętne przeprowadzenie zajęć resocjalizacyjnych, a następnie odpoczynek w “domku” LikeDog, który również jest bardzo ważną życiową nauką.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasze dwie psie uczennice na spokojnie poznawały się w psiej szkole. Bejli miała na początku małą chwilkę, że chciała brzydko Baszę zaczepić, ale Baszka, nasza mega charakterna psia uczennica już posiadła znaczną wiedzę odnośnie psiej komunikacji, dzięki bardzo ciężkiej pracy naszych psich nauczycieli Mufasy i Karmela i ładnie pokazała, że takie zaczepki są bez sensu. Bejli, nasza psia uczennica powolutku się wycisza, wychodzi już ze swojego pobudzenia, które towarzyszyło jej na każdym kroku, nie gryzie już tak mocno swoich ukochanych właścicieli i coraz lepiej zaczyna jej wchodzić nauka do główki.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi psi uczniowie bardzo dzielnie się uczyli, wszyscy starali się ładnie wyważać w swoim towarzystwie, choć wiadomo przed psimi uczniami jeszcze sporo nauki. Szczególnie przed Bejli i Jimmym.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza mała psia uczennica Bejli siedząc sobie w “domku” LikeDog jeszcze troszkę mocno zdziwiona widokiem innych psów, które kompletnie nie reagują na nieładne zaczepki ze strony Bejli, a gdyby pozwolić rozkręcić się małej Bejli w tym zaczepnym do innych psów wariactwie, zaczęłaby bardzo mocno gryźć nie kontolując zupełnie swoich emocji. Na szczęście mała Bejli w psim Collegu LikeDog ma swoich psich nauczycieli Mufasę i Karmelka i ma się od kogo uczyć poprawnych psich zachowań oraz poprawnej psiej komunikacji 🤗

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza mała uczennica Bejli zdobywa świat 😊😊 i pokonuje swoje lęki ucząc się schodzenia po schodach, z czym wcześniej miała ogromny problem. Malutka ćwicząc na drugim placu szkoleniowym na jednej ze specjalistycznych zabawko-przeszkód specjalnie zaprojektowanej i wybudowanej do pracy z naszymi uczniami, poradziła sobie rewelacyjnie 🤗

 

 

Bejli, Konsultacja behawioralna.

 

Na konsultację behawioralną wraz ze swoim ukochanymi właścicielami przyjechała ta oto psia dziewczynka. Malutkiej psiej dziewczynce trzeba pomóc sobie poradzić ze swoimi problemami, nauczyć malutą fajnego życia, przygotować ją umiejętnie do radzenia sobie ze swoimi emocjami w tym niełatwym dla psiaków ludzkim życiu. Najważniejsze, że ukochani właściciele mają w końcu wytłumaczone, że nic nie wolno robić z psią dziewczynką awersyjnie, bo niestety przez moment się zagubili otrzymując podpowiedzi “specjalistów”.