Bejli

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Naszej psiej uczennicy Bejli żadna pogoda nie straszna. ☔ 😊 Psia dziewczynka dzielnie ćwiczy na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznie zaprojektowanych i wybudowanych do pracy z naszymi psimi uczniami zabawko-przeszkodach. Bejli udoskonala koordynację, poprawia świadomość tylnych kończyn, uczy się myśleć nad tym co robi. 😊

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Cała nasza psia grupa bardzo ładnie się uczyła w “domku” LikeDog w swoim towarzystwie, przede wszystkim radzenia sobie ze swoimi emocjami, tego, aby przy innych być normalnym, spokojnym. Wszyscy bardzo ładnie czekali na kolejne zadania i bardzo ładnie odpoczywali w swoim towarzystwie.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi psi uczniowie Karma, Bejli i Jimmy dzielnie wyszukują w baseniku z kulkami pysznych smaczków. Psi uczniowie bardzo ładnie wyważają się w swoim towarzystwie.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Cała trójka naszych psich uczniów, po wcześniejszych ćwiczeniach na drugim placu szkoleniowym, uczy się w “domku” LikeDog spokojnego wyczekania w swoim towarzystwie oraz wzajemnego wyważania się.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ogrom wykonanej pracy, umiejętne przeprowadzenie zajęć resocjalizacyjnych, a następnie odpoczynek w “domku” LikeDog, który również jest bardzo ważną życiową nauką.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasze dwie psie uczennice na spokojnie poznawały się w psiej szkole. Bejli miała na początku małą chwilkę, że chciała brzydko Baszę zaczepić, ale Baszka, nasza mega charakterna psia uczennica już posiadła znaczną wiedzę odnośnie psiej komunikacji, dzięki bardzo ciężkiej pracy naszych psich nauczycieli Mufasy i Karmela i ładnie pokazała, że takie zaczepki są bez sensu. Bejli, nasza psia uczennica powolutku się wycisza, wychodzi już ze swojego pobudzenia, które towarzyszyło jej na każdym kroku, nie gryzie już tak mocno swoich ukochanych właścicieli i coraz lepiej zaczyna jej wchodzić nauka do główki.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi psi uczniowie bardzo dzielnie się uczyli, wszyscy starali się ładnie wyważać w swoim towarzystwie, choć wiadomo przed psimi uczniami jeszcze sporo nauki. Szczególnie przed Bejli i Jimmym.

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza mała psia uczennica Bejli siedząc sobie w “domku” LikeDog jeszcze troszkę mocno zdziwiona widokiem innych psów, które kompletnie nie reagują na nieładne zaczepki ze strony Bejli, a gdyby pozwolić rozkręcić się małej Bejli w tym zaczepnym do innych psów wariactwie, zaczęłaby bardzo mocno gryźć nie kontolując zupełnie swoich emocji. Na szczęście mała Bejli w psim Collegu LikeDog ma swoich psich nauczycieli Mufasę i Karmelka i ma się od kogo uczyć poprawnych psich zachowań oraz poprawnej psiej komunikacji 🤗

 

 

Bejli pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza mała uczennica Bejli zdobywa świat 😊😊 i pokonuje swoje lęki ucząc się schodzenia po schodach, z czym wcześniej miała ogromny problem. Malutka ćwicząc na drugim placu szkoleniowym na jednej ze specjalistycznych zabawko-przeszkód specjalnie zaprojektowanej i wybudowanej do pracy z naszymi uczniami, poradziła sobie rewelacyjnie 🤗

 

 

Bejli, Konsultacja behawioralna.

 

Na konsultację behawioralną wraz ze swoim ukochanymi właścicielami przyjechała ta oto psia dziewczynka. Malutkiej psiej dziewczynce trzeba pomóc sobie poradzić ze swoimi problemami, nauczyć malutą fajnego życia, przygotować ją umiejętnie do radzenia sobie ze swoimi emocjami w tym niełatwym dla psiaków ludzkim życiu. Najważniejsze, że ukochani właściciele mają w końcu wytłumaczone, że nic nie wolno robić z psią dziewczynką awersyjnie, bo niestety przez moment się zagubili otrzymując podpowiedzi “specjalistów”.