Benio

Benio, Kanza i Nanga 🙂

 

No i jak te nasze psie uczennice i psi uczeń mają nie być szczęśliwi w psim Collegu. 🙂 Wszyscy super poćwiczyli, a teraz czas na fajne zabawy i tyle radości wśród tylu maskotek 🙂 I we wszystkim taka zgodność 🤓

 

 

Ćwiczenia czas zacząć 🙂

 

Benio pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

 

Benio pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Jak zawsze szczęśliwy nasz psi uczeń Benio na super zajęciach w psim Collegu 🙂

 

 

Zajęcia resocjalizacyjne w plenerze.

 

Zajęcia resocjalizacyjne w plenerze. Psi chłopiec fajnie sobie idzie i nie reaguje na dużo przeróżnych bodźców dookoła.

 

 

 

Benio, Hugo, Zoja pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

U nas jak zawsze mnóstwo psich atrakcji na psich zajęciach ? Najpierw psi uczniowie super spędzili czas w psim Collegu ucząc się, ćwicząc i bawiąc a potem jeszcze wszyscy pojechali do następnej mojej psiej ekipy i do mojego domeczku. Dla psiaków takie super i urozmaicone spędzenie czasu to super sprawa i bardzo fajna nauka codziennego życia, przebywania w towarzystwie innych zrównoważonych psiaków uczy je być bardzo socjalnymi.

 

 

Nasz psi uczeń Benio wraz z ekipą LikeDog w drodze na super zajęcia do psiego Collegu 🙂

 

 

Ćwiczymy 🙂

 

Poprzez umiejętnie dobrane ćwiczenia i zabawy dbamy o rozwój psychiczny i fizyczny psiaków. Każde z ćwiczeń stawia przed psiakami wyzwania mające pozytywnie wpływać na jego zdolność koncentracji, pewność siebie, koordynację i sprawność.

 

 

W domku LikeDog… 🙂

 

W „domku” LikeDog wszyscy zgodnie i w dużym skupieniu czekamy na pyszne smaczki 🙂

 

 

Benio i Czekolada 🙂

 

Nasi psi uczniowie z dużym skupieniem czekają na zadania 🙂

 

 

Nasi psi uczniowie jak zawsze super spędzają czas w psiej szkole 🙂

 

Oprócz fajnych zabaw, oczywiście takich, które wnoszą dużo wartości w rozwój psychiczny psiaków, były rownież ćwiczenia mające na celu zapewnienie i kształtowanie rozwoju psychicznego oraz fizycznego. Wszystko bardzo ważne i bardzo potrzebne do prawidłowego funkcjonowania psiaków w codziennym życiu. Na filmiku fajnie udało się pokazać, jak w fajny i poprawny sposób maluch uczy się danych zachowań od swoich psich kolegów. Benio pod opieką ekipy LkeDog/ Aza pod opieką ekipy LikeDog.  Czekolada pod opieką ekipy LikeDog.  Zajęcia fakultatywne.

 

 

Benio, Zoja, Mila…

 

Jak przystało na renomowany psi College LikeDog, wszyscy uczniowie jak zawsze ładnie się uczą ☺

 

 

Zajęcia resocjalizacyjne w psim Collegu LikeDog 🙂

 

Benio, Lili, Mały, Drago…

 

Bardzo istotne, bardzo ważne dla rozwoju i utrzymania zdrowia psychicznego i fizycznego psiaków i co najważniejsze bardzo przemyślane psie zajęcia. Psiaki wyciągają z tego mnóstwo cennej nauki a przy tym cudownie spędzają czas na zabawach, ćwiczeniach i nauce.

 

 

Benio…

 

Ukochani właściciele psiego chłopca zgłosili się do psiego Collegu, aby pomóc swojemu czworonożnemu przyjacielowi poradzić sobie ze swoimi problemami, zrozumieć go i dobrze go dalej wychować ☺