Bimber

Bimber pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na pierwszym placu szkoleniowym wszyscy psi uczniowie dzielnie ćwiczyli w swoim towarzystwie. Każdy starał się wyważać i radzić sobie ze swoimi emocjami na miarę swoich możliwości.

 

 

Bimber pod opieką ekipy LikeDog.

 

W psim Collegu LikeDog nasi psi uczniowie uczą się samych ważnych, potrzebnych życiowych rzeczy. Bardzo ważna jest nauka radzenia sobie ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psiaków, tolerowanie ich obecności, bo to jest potem bardzo ważne podczas na przykład spacerów. Nikt nie musi nikogo “kochać”, ale dla dobra wszystkich, dla dobrego samopoczucia swojego, swoich ukochanych właścicieli i innych, psiak powinien sobie na spokojnie poradzuć sobie ze sobą na widok innych, bo często utrzymanie swojego psa, kiedy dostaje szału, graniczy z cudem. Najpierw dużo potrzebnej pracy na placach szkoleniowych, a potem następna ważna nauka połączona z odpoczynkiem w “domku” LikeDog.
Wszyscy się dzielnie uczyli 🙂

 

 

Bimber pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz charakterny psi uczeń dzielnie się uczył pod okiem swojej psiej nauczycielki Mafry. Bimberek zabezpieczony, bo na razie to mega wybuchowy psi chłopak wyskakujący do innych psiaków i atakujący. Do swojej psiej nauczycielki też na początku bardzo nieładnie wyskakiwał, ale zobaczył, że to nie przynosi żadnego efektu i się bardzo zdziwił.

 

 

Bimber konsultacja behawioralna.

 

Taki oto uroczy, ale bardzo zagubiony psi chłopiec przyjechał na konsultację do psiego Collegu LikeDog. Psi chłopiec ma w swoim życiu ogrom szczęścia, bo został zaadoptowany przez swoją obecną cudowną ludzką rodzinkę. Bimberek pomimo swojego młodego wieku ma ogromne braki w socjalizacji, wiele rzeczy go przeraża i wielu rzeczy nie zna. Psi chłopiec po adopcji przez miesiąc nie wychodził nigdzie dalej, bo się wszystkiego bał. Bimber bardzo szczeka i jest zadziorny na spacerze w stosunku do innych psów, widać że nie poznał w swoim życiu prawidłowej psiej komunikacji i ma tutaj z tym duży problem. Psi chłopiec wiele też rzeczy wymusza w swoim domku na swoich właścicielach, ma zaburzoną koordynację i wielu sytuacjach kompletnie nie myśli nad tym co robi.