Bruno

Bruno i Dexter.

 

Nasza dwójka psich uczniów podczas nauki chodzenia na smyczce, przede wszystkim akceptowania smyczki i radzenia sobie podczas ćwiczeń ze swoimi emocjami.

 

 

W psim Collegu LikeDog jak zawsze super zajęcia w umiejętnie dobranej grupie.

 

Nasi psi uczniowie uczyli się wszystkiego, co jest bardzo ważne i potrzebne na codzień. Nasz maluch Bruno i młodzik Dexter bardzo ładnie uczyli się pod czujnym okiem swoich psich nauczycieli Mufasy i Karmelcia i od swojej starszej, wyuczonej w psim Collegu psiej koleżanki Czekoladzi. Między zajęciami na placach szkoleniowych wszyscy spokojnie odpoczywali w “domku” LikeDog co różnież jest bardzo ważną nauką, ponieważ psiaki uczą się radzić sobie ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psiaków.

 

 

Bruno. Konsultacja behawioralna.

 

Ten mały słodki i już widać charakterny psi berbeć rozpoczyna swoją naukę w psim Collegu. Ukochana ludzka rodzinka chce, aby mały był fajnym, rodzinnym, myślącym psiakiem i takie myślenie jest rewelacyjne👍 Brunciu podczas konsultacji zapoznawał się już na spokojnie z wieloma rzeczami na specjalnie przygotowanym środowisku zróżnicowanym na pierwszym placu szkoleniowym, no i poznał już swojego psiego nauczyciela Mufasę, przy którym spał już później i w nogach swojego ukochanego właściciela, kiedy my omawialiśmy ważne sprawy.