Bryza

Bryzka pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Psia ekipa najpierw super spędzała czas na pierwszym placu szkoleniowym, a potem wszyscy udali się na odpoczynek do “domku” LikeDog i chyba trwała jeszcze debata, kto gdzie ma się położyć 😉

 

 

Bryzka na psim wypoczynku u swojej behawiorystki 🤗

 

Nasza psia uczennica wspanale spędza swój czas na psim wypoczynku w towarzystwie swoich psich nauczycielek i nauczycieli 🙂 A my gorąco pozdrawiamy ukochanych właścicieli naszej psiej uczennicy, którzy są w trakcie przygotowań do bardzo ważnego wydarzenia w swoim życiu 😍

 

 

Bryzka na psim wypoczynku u swojej behawiorystki 🤗

 

“Hmmmm, wstawać, czy nie wstawać, czy może sobie jeszcze poleżeć w łóżeczku” 🤔 Taki pewnie poranny dylemat miały przebywająca u mnie na psim wypoczynku moja psia uczennica Bryzka i Mafrunia ❤️🙂

 

 

Bryzka pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

No to przygotowałyśmy z Mafrusią super imprezę w “domku” LikeDog, gdzie wszyscy się rewelacyjnie bawili, ćwiczyli i co najważniejsze, uczyli się. W psim Collegu tak przygotowujemy przeróżne zadania, ćwiczenia, zabawy, aby jak najwięcej rozwijać inteligencję i zdolności poznawcze psiaków aktywizując ich mózgi nowymi formami zachowań. Bardzo ważne jest dostarczanie naszym psim uczniom nie tylko dużo radości z aktywności fizycznej, ale też dużo potrzebnych ćwiczeń i zabaw. Na różnych powierzchniach wszyscy zgodnie, co jakiś czas temu nie byłoby do pomyślenia, wyszukiwali smaczki. Super ćwiczenie, gdzie jego celem jest rozwijanie zdolności logicznych, koncentracji, węchu. Poza tym chodzenie po różnym podłożu stymuluje zmysł dotyku. Dzięki takim ćwiczeniom poprawiamy koncentrację i równowagę. A dodatkowo przyzwyczajamy, albo odwrażliwiamy, w zależności, kto co potrzebuje, do przeróżnych dziwnych dźwięków. I w tym wypadku folia bąbelkowa odgrywała znaczną rolę a jej odgłos bardzo kojarzy się z przeróżnymi wystrzałami “gadżetów” sylwestrowych, co niestety wiele psiaków będzie zmuszone słyszeć i niech już w miarę dobrze to im się kojarzy.

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

Psia dziewczynka bardzo dziwnie reaguje na wiele rzeczy i zachowań w swoim domu. Bardzo nieładnie szczeka i nie chce się uspokoić jak jej ukochana właścicielka chce coś zetrzeć na tarce, jak chce rozwinąć taśmę. W “domku” LikeDog uczymy psią uczennicę radzenia sobie ze swoimi emocjami podczas wykonywania wielu czynności przez człowieka.

 

 

Z naszą psią uczennicą Bryzką wybraliśmy się z Mufasą na spacer resocjalizacyjny w plenerze.

 

Bryzka uczyła się od Mufasy, że to co wszystko jest dookoła, to nie jest straszne, że to nic takiego jak się coś poruszy, czy drzewko, czy trawa, bo to wszystko Bryzke bardzo rozpraszało. Poza tym Bryzka uczyła się spokojnego spacerowania w towarzystwie swojego psiego nauczyciela i radzenia sobie ze swoimi emocjami. Bryzka wcześniej bardzo szczekała i rzucała do innych psów, kiedy te były od niej odwrócone.

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasze dwa dumne liski 🦊 Bryzka i Jimmy dzielnie ćwiczą wyważając się w swoim towarzystwie na drugim placu szkoleniowym na jednej ze specjalistycznych zabawko-przeszkód. Psi uczniowie doskonalą swoją koordynację, skoczność, usprawniają procesy myśleniowe oraz uczą się spokojnego wyczekania.

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia uczennica księżniczka-lisiczka 🤗 jak zawsze zwinnie i z gracją pokonywała na drugim placu szkoleniowym zabawko-przeszkody wzmacniając przy tym pewność siebie, koordynację i skoczność 😊

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasze dwie psie uczennice bardzo ładnie i dzielnie ćwiczyły wraz ze swoim psim nauczycielem Mufasą i pod czujnym okiem psiego “profesora” 🙂 Wszyscy byli bardzo skupieni na zadaniach i bardzo ładnie, w spokoju czekali na zadania.

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

U nas zawsze tak dużo się dzieje w psim Collegu, czyli nauka, nauka i jeszcze raz nauka 🤓 Tutaj tak jest wszystko zaplanowane, aby psiaki w każdej minucie uczyły się tego, co jest im potrzebne w życiu. Bardzo dużo nauki odbywa się w naszym “domku” LikeDog, który jest namiastką domu. Tutaj specjalnie dobrane grupy uczą się prawidłowej psiej komunikacji, radzenia sobie ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psiaków, tolerancji i prawidłowego odpoczynku, który jest tak ważny i istotny w prawidłowym rozwoju psa.

 

 

Bryzka pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza przepiękna psia uczennica Bryzka 😍 dzielnie się uczy w psim Collegu LikeDog, dzięki czemu rewelacyjnie się zmienia. 🙂 Bryzka jest coraz bardziej odważna, myśli nad tym co robi, jest mniej zaczepna do innych psiaków i przestała już ciągle wymuszć wszystko na swoich właścicielach, no i co najważniejsze Bryzka zostaje już sama w domu, z czym wcześniej był problem, bo cały czas pod nieobecność swoich właścicieli szczekała, co zaczynało się już robić męczące dla wszystkich. Właściciele Bryzki to wspaniali, mądrzy i empatyczni ludzie, którzy chcąc dobrze poprowadzić przez życie i pomóc swojemu małemu liskowi 🦊 uporać się ze swoimi problemami, wybrali naukę w psim Collegu LikeDog, który nie uznaje żadnych metod awersyjnych i wychowuje wszystkich psich uczniów i pomaga im, pracując we wzajemnym szacunku i zaufaniu.

 

 

Bryzka pod opieką ekipy LikeDog.

 

Wiatr delikatnie przeczesuje grzyweczkę Bryzki, a nasza urocza psia uczennica 😍 dzielnie ćwiczy w swoim ulubionym psim Collegu LikeDog na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko-przeszkodach 😊

 

 

Bryzka pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasze małe psie damy, dwie indywidualistki, dwie o całkiem innych charakterach 😉, bardzo fajnie spędzały ze sobą czas, bardzo ładnie razem ćwiczyły i razem odpoczywały w “domku” LikeDog 🙂 Jednym słowem rewelacja 🙂

 

 

Bryzka pod opieką ekipy LikeDog.

 

Dwie nasze psie uczennice Basza i Karma, a należy podkreślić, że bardzo charakterne przedstawicielki swoich ras, bardzo dzielnie ćwiczyły wraz ze swoim psim nauczycielem Mufasą. Nasza psia uczennica Bryzka wszystkiemu się na spokojnie przyglądała, a nasz psi uczeń Wedziu zajęty był wyszukiwaniem smaczków, ale na chwilę skontrolował sytuację. Wszystkie psiaki bardzo dobrze się czuły w swoim towarzystwie. Każdy przy każdym bardzo ładnie się wyważał, szczególnie Basza w stosunku do tego, jaka była na początku, rewelacyjnie radziła sobie ze swoimi emocjami. Jak zawsze rewelacyjne zajęcia, mnóstwo nauki, obserwacji, mądrze poprowadzonych interakcji, a wszystkie psiaki po takich zajęciach wyuczone, pozytywnie zmęczone, zaspokojone i szczęśliwe.

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Biggy wcześniej, przed rozpoczęciem nauki w psim Collegu LikeDog, atakował inne psy i rzucał się w ich kierunku ujadając. Z kolei nasza psia uczennica Bryzka na widok innego psa, który chciał się fajnie przywitać wycofywała się w panice pokazując zęby, a następnie, kiedy odchodził zaczepiała go i rzucała się w jego kierunku. Na filmie urywek z zajęć resocjalizacyjnych Bryzki i Biggiego. Biggi bardzo ładnie idzie na smyczce nie zwracając uwagi na Bryzke, a z kolei Bryzka nie wycofuje się i idzie śmiało i dumnie przy Biggim. Obydwoje psi uczniowie również bardzo ładnie reagują na widok psiego profesora Karmelka, który już czeka na wejście na pierwszy plac szkoleniowy.🤗

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza mądra, bystra i bardzo charakterna psia uczennica pracowała na pierwszym placu szkoleniowym nad polepszeniem koordynacji, koncentracji, równowagi i zwiększeniem świadomości tylnej części ciała.

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na zdjęciu charakterna psia uczennica Bryza w towarzystwie naszego psiego ucznia Biggiego 🙂 Bryzka pomimo swojego młodego wieku dała już nieźle popalić swojej ukochanej ludzkiej rodzince. Oprócz odpracowywania wielu problemów, które ma nasza psia uczennica, u Bryzy pracujemy również na nauką poprawnych psich zachowań oraz nasi psi Profesorowie Mufasa i Karmel uczą psia dziewczynkę poprawnej psiej komunikacji.

 

 

Bryza pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ta oto piękna psia dziewczynka Bryza dzielnie rozpoczęła zajęcia w psim Collegu LikeDog. 😊 Tym razem obserwując sobie na pierwszym placu specjalnie przygotowane do nauki środowisko zróżnicowane, Bryza uczy się gryzienia jedzonka, gdyż do tej pory ukochani właściciele psiej dziewczynki rozdrabniali jej jedzonko i mała ma problemy z gryzieniem. Naszej psiej uczennicy towarzyszy jej psi nauczyciel Mufasa, który zaczyna uczyć małą poprawnych psich zachowań, gdyż Bryza ma zaburzoną psią komunikację z innymi psami.

 

 

Bryza. Konsultacja behawioralna.

 

Ta oto psia dziewczynka przyjechała wraz ze swoimi ukochanymi właścicielami na konsultację behawioralną do psiego Collegu. Bryzka już w tym swoim krótkim życiu dała już trochę dość “popalić” swoim ukochanym właścicielom. Mała gryzie swoją ludzką rodzinkę, obszczekuje, wymusza, nie daje rady zostać sama w domu, bo wtedy bardzo mocno i bez przerwy szczeka i wyje. Po spacerze, jak wraca do domciu, to przed domem zapiera się i gryzie smycz i warczy. A do tego widać u tej małej ślicznotki dużo ukrytej mądrości, tylko należy teraz to umiejętnie z Bryzki wydobyć, pouczyć ją umiejętnie poprowadzić przez życie.