Ciri

Ciri pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia uczennica Ciri dzięki nauce na środowisku zróżnicowanym w psim Collegu już coraz ładniej radzi sobie widząc podczas spaceru przeróżne postaci, kształty, stara się poradzić sobie ze swoimi emocjami i już się tak nie boi. Pracujemy z Ciri cały czas nad dźwiękami, aby niespodziewany dźwięk nie kosztował ją tyle emocji. Widać na krótkim filmie, który jest jedynie pokazanym urywkiem z naszej ciężkiej pracy, jak jeszcze niespodziewany najmniejszy odgłos potrafi Ciri zaniepokoić.

 

 

Ciri pod opieką ekipy LikeDog.

 

Powolutku i na spokojnie zaczynamy docierać do główki naszej psiej uczennicy Ciri. Ciri ma całkowicie zaburzony socjal, boi się bardzo wielu rzeczy, odgłosów, ruchów. Psia dziewczynka najpierw była w umiejętny sposób zapoznawania z wieloma rzeczami znajdującymi się na pierwszym placu szkoleniowym, aby potrafiła sobie lepiej radzić ze swoimi emocjami na codzień.

 

 

Ciri. Konsultacja behawioralna.

 

Ta oto psia dziewczynka przyjechała wraz ze swoją ukochaną właścicielką na konsultację behawioralną do psiego Collegu. Ciri ma bardzo zaburzony socjal, ale to zapewne mści się przez złe warunki i bardzo ograniczone środowisko, gdzie przyszła na świat i była w tym miejscu do pewnego momentu życia. Psia dziewczynka nie zna mnóstwa rzeczy, w wielu sytuacjach boi się, w innych wyskakuje i warczy również na swoją właścicielkę.