Dejzi

Psia dziewczynka dzielnie ćwiczyła ze swoją ukochaną właścicielką.

W roli ekipy pomagającej, uczącej i kiedy trzeba rozpraszającej wystąpili Ariulka i Demon. Dejzi stopniowo bardzo ładnie uczy się wszystkiego, co ważne na co dzień i co jest potrzebne, aby móc dobrze i bez problemu radzić sobie w codziennym życiu.

W psim Collegu LikeDog każda chwila to nauka 🙂

Psiaki uczą się cały czas i wszystkiego co jest ważne i potrzebne w codziennym życiu. Uczą się radzenia siebie z wieloma sytuacjami i w przeróżnych sytuacjach. A w “domku” LikeDog kolejka po pyszne smaczki ☺ Super radość, super zabawa a przede wszystkim ważna nauka dla Dejzi, która uczy ją fajnego przebywania w towarzystwie innych psiaków.

Wyciszamy psią dziewczynkę…

Poprawiamy koordynację ruchów, równowagę, zwiększamy pewność siebie i koncentrację. Wyciszamy psią dziewczynkę. Dużo pracy już wykonała ukochana właścicielka Dejzi, teraz też zaczął dzielnie pracować ukochany właściciel psiej dziewczynki.

Dejzi…

Psia dziewczynka dzielnie się uczyła i ćwiczyła ze swoimi ukochanymi właścicielami w psim Collegu. Jak zawsze pracowaliśmy stopniowo nad wieloma rzeczami.

Psia dziewczynka rewelacyjnie się zmienia 🙂

Dejzi rewelacyjnie czuje się w psim Collegu. Przede wszystkim bardzo bezpiecznie. Na dużą pochwalę zasługuje ukochana właścicielka Dejzi, która dla dobra swojej psiej dziewczynki niesamowicie się zmieniła i która jest wzorową, ludzką uczennicą psiego Collegu. Dejzi odpoczywa sobie po zajęciach przy kwiatach a w “domku” LikeDog śpi sobie jej psi kolega Daksiu.

Dejzi…

Psia dziewczynka dzielnie ćwiczy ze swoimi ukochanymi właścicielami w “domku” LikeDog.

Dejzi, Demon i Roxulka…

Psia dziewczynka wraz ze swoją ukochaną właścicielką dzielnie się uczą i ćwiczą w psim Collegu. Główka Dejzi się zmienia i psia dziewczynka pięknieje w oczach/ W całej pracy bardzo pomagają Dejzi Roxulka i Demon/ Uczą Dejzi prawidłowej psiej komunikacji, pokazują jak ważny jest spokój i że można fajnie ze sobą poprzebywać nie rzucając się brzydko na siebie.

Dejzi…

Szczęśliwa już coraz bardziej psia dziewczynka i pozytywnie zmęczona odpoczywa sobie w psim Collegu w towarzystwie swoich psich znajomych ☺ Cisza, spokój, każdy robi to co lubi i na co ma ochotę i tak powinno być.

Dejzi i jej ukochana właścicielka 🙂

Dwie szczęśliwe dziewczyny w psim Collegu LikeDog. Psi College działa na wszystkich rewelacyjnie  🙂

Dzięki pracy wszystkich psia dziewczynka zaczyna być sobą 🙂

Z jednej strony wycisza się a z drugiej strony wychodzą z Dejzi zachowania, które dotychczas były tłumione. Bardzo duża pochwała należy się ukochanej właścicielce Dejzi, ponieważ jest wzorową ludzką uczennicą 🙂 i bardzo się we wszystkim stara, dostosowuje się do moich zadań i zaleceń domowych. Ukochany właściciel czesto w trasie, ale też podczas spotkań ze swoją psią przyjaciółką dostosowywuje się do wszystkiego. Ostatnio cała rodzinka dzielnie pracowała w psim Collegu. Dejzi poznała też Ariulkę i Demona, którzy ładnie uczyli ją psiej komunikacji.

Dejzi… Psia dziewczynka zaczyna się uczyć wszystkiego od nowa.

Psia dziewczynka wraz ze swoimi ukochanymi właścicielami zaczyna się uczyć wszystkiego od nowa. Dotychczasowe życie powoli zmieniamy na całkiem inne. Dejzunia jest bardzo kochana, ale za bardzo została uczłowieczona. A niestety takie uczłowieczanie nie służy psiakom. Psiaki wrzucone w ludzkie życie i traktowane jak człowiek nie czują się z tym dobrze. Dejzi przeszła też już w swoim życiu poważną operację. Teraz już wszystko niech zostanie w tyle, a psia dziewczynka musi zacząć korzystać z życia po psiemu. Na środowisku zróżnicowanym Dejzi poprzez spokojną, niewymuszoną eksplorację zdobywa nowe doświadczenia, buduje pewność siebie i uczy się w prawidłowy sposób radzić ze swoimi emocjami. Poprzez dobrane ćwiczenia zaczynamy wyciszać psią dziewczynkę i stabilizować. Z Dejzi dzielnie pracuje i ćwiczy jej ukochana właścicielka. Ukochany właściciel na razie w trasie.

Pozytywnie zmęczona psia dziewczynka wraca z zajęć resocjalizacyjnych w psim Collegu LikeDog 🙂
Dejzi…

Ukochanych właścicieli tej psiej dziewczynki zaniepokoiły pewne niepożądane zachowania i postanowili pomóc swojej czworonożnej przyjaciółce i poszukać dla niej profesjonalnej pomocy. Cała trójka przyjechała na konsultacje do ośrodka. Omówiliśmy sobie wiele spraw, poobserwowałam przeróżne zachowania Dejzi i bierzemy się do pracy, aby pomóc psiej dziewczynce i jej właścicielom. Już pierwsze wskazówki rodzinka otrzymała.