Demon

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na psią psychikę fantastycznie działają spotkania z innymi psami, oczywiście z psami mającymi wysokie kompetencje społeczne i socjalnymi. I z takich super spotkań korzysta bardzo mój psi uczeń Demon. Moje psiaki bardzo pomagają w resocjalizacji psiego chłopca, uczą go fajnych, poprawnych psich zachowań. A Demon uwielbia przebywać w ich towarzystwie 🙂 Na zdjęciu część mojej psiej ekipy, czyli najmniejsza gabarytowo Mijunia, Mufasa, Abrusia i Buszka 🙂 No i z nimi Demon 🙂

 

 

Demon na psim wypoczynku u swojej behawiorystki 🤗

 

Mój psi uczeń Demon jak zawsze dużo nauki przyswajał do głowy w towarzystwie swoich psich kolegów i koleżanek. Nauka i zabawa były przeplatane odpoczynkiem, który jest bardzo ważny w codzienności psa i potrzebny do prawidłowego rozwoju.

 

 

Spacer resocjalizacyjny w plenerze i psi uczeń na psim wypoczynku u swojej behawiorystki 🤗

 

Nasz psi uczeń dzięki regularnej i systematycznej nauce w psim Collegu super się zmienia. Nasz psi uczeń staje się bardzo kontaktowym i myślącym psiakiem. Jeszcze na początku tak dziwnie podchodził do innych psów, a teraz tak fajnie zaczyna się z nimi komunikować. Po fajnej nauce w psim Collegu i po fajnych spotkaniach z innymi zrównoważonym psiakami nasz psi uczeń wraca do swojego kochanego właściciela zadowolony, wyuczony, szczęśliwy, pozytywnie zmęczony i zaspokojony 🙂

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Najpierw dużo przeróżnej nauki w specjalnie dobranej grupie, a potem fajny, wspólny odpoczynek w “domku” LikeDog. Wspólny, spokojny odpoczynek, to również bardzo ważna nauka, ponieważ psiaki uczą się przebywania w towarzystwie innych psiaków i radzenia sobie ze swoimi emocjami, uczą się spokoju, uczą się prawidłowo wypoczywać. Bardzo dużo psów niestety nie umie spokojnie odpoczywać, a to później przekłada się na ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Dlatego nasi psi uczniowie są uczeni i przygotowywani do radzenia sobie w codziennym życiu. Pies zaspokojony a potem pies spokojny, to marzenie wielu właścicieli. Niby brzmi prosto i wydaje się, że to nic takiego, jednak dla wielu ludzi osiągnięcie tego w codziennym życiu jest bardzo trudne.

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog 🤗

 

Nasz psi uczeń uczył się w towarzystwie Roxulki i Mufasy. Demon coraz bardziej się otwiera, uczy się prawidłowej psiej komunikacji i jest bardzo szczęśliwy, kiedy spędza czas razem z naszymi psiakami.

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog 🤗

 

Nasz psi uczeń uczył się fajnego i poprawnego funkcjonowania w towarzystwie naszych zrównoważonych psiaków. Psi chłopak zapoznawał się ze wszystkimi elementami na środowisku zróżnicowanym. A na drugim placu szkoleniowym pracowaliśmy nad poprawieniem koordynacji ruchów, koncentracji i zdolności myślenia.

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog 🤗

 

Nasz psi uczeń poznawał na spokojnie dużo elementów na środowisku zróżnicowanym, które jest tak przygotowane i ciągle zmieniane, aby psiak na spokojnie się uczył używając wszystkich swoich zmysłów.

 

 

Konsultacja behawioralna. Demon.

 

Na konsultacji behawioralnej omówiliśmy jak zawsze dużo ważnych spraw dotyczących życia psiego chłopca, jego zachowań. Psi chłopak zapoznawał się pomalutku ze środowiskiem zróżnicowanym, które jest specjalistycznie przygotowane do pracy z psami. No i wszyscy biorą się ostro do pracy, a najbardziej ukochany właściciel psiego chłopaka.