Demon

Demon i jego ukochany właściciel 🙂

 

Nasz psi uczeń Demon i jego ukochany właściciel podczas ćwiczeń na drugim placu szkoleniowym 🙂.

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Pilny, szczęśliwy i zrelaksowany psi uczeń podczas pobierania nauki w “domku” LikeDog 🙂

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Demon dzielnie i ładnie ćwiczył na drugim placu szkoleniowym w towarzystwie swojego psiego nauczyciela Mufasy 🙂

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Szczęśliwy i zadowolony nasz psi uczeń Demon dzielnie ćwiczy na drugim placu szkoleniowym.

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Poćwiczone w super towarzystwie 🙂 Nasz psi uczeń Demon super się bawił, ćwiczył i uczył w jak zawsze doborowym towarzystwie 🙂

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Demon dzięki wspólnym zajeciom z naszymi psiakami nauczył się wielu poprawnych psich zachowań i dobrze opanował psi język, co jest bardzo ważne w codziennym życiu. Demon, kiedy trafił do psiego Collegu był dość wycofany i wręcz można powiedzieć dziki. Miał kłopoty z koordynacją i równowagą. Teraz to już całkiem inny psi chłopak, który uwielbia zajęcia w psim Collegu. Cała grupa ładnie, w spokoju i cierpliwie czeka na zadanie w “domku” LikeDog 🙂 Demon oczywiście bardzo obserwuje, jak zachowuje się Mufasa, jego chodzący psi autorytet 👨‍🎓.

 

 

Trochę jeszcze raz i co jakiś czas o naszej pracy w pism Collegu LikeDog 🙂
Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Jak już wiadomo, pracujemy z psiakami w całkiem inny sposób, inowatorski i najważniejsze, co uwzględniamy to emocje i samopoczucie psa. Nie uznajemy w psim Collegu żadnej przemocy względem psów i przez to nie dogadujemy się z wieloma jeszcze właścicielami, którzy niestety “kochają” pastwić się na wszelkie sposoby nad swoimi psami. Tutaj nie zmuszamy, nie tresujemy, a w mądry sposób przygotowujemy psy do radzenia sobie w codziennym życiu. I powodujemy, że mogą być one psami, cieszyć się po psiemu z życia. Zależy nam bardzo, aby wydobyć z psów to co najlepsze i aby na dobre tory wrzucić myślenie właścicieli.

 

W psim Collegu LikeDog dążymy do tego, aby nasi psi uczniowie byli psami myślącymi, socjalnymi i mądrymi i przede wszytkim mogli być sobą. I takie coś wydobywamy a raczej już dużo wydobyłyśmy od naszego psiego ucznia Demona. Demon na początku był dość wycofany, dziki, nieufny, brzydko patrzył na ludzi i na psy, bez przerwy gryzł i szarpał smycz i miał bardzo ukryte drugie dno. Nie chciał też wsiadać do samochodu a jak już w nim był to bardzo źle to znosił, a z właścicielem będzie musiał jeździć. Tak wiemy, że akity są specyficzne i mają swoje charaktery, ale tutaj trzeba było mądrze poprowadzić psiego chłopca, żeby umiał na codzień funkcjonować z ludźmi i z innymi zwierzętami.

 

Od początku została przeprowadzona i jest do tej pory przeprowadzana umiejętnie zaplanowana resocjalizacja i nasz psi chłopak wspaniale się zmienił. Nasza psia ekipa bardzo nam pomogła w pracy nad Demonem. Jego ukochany właściciel, mimo że jest bardzo zapracowany, też stara się egzekwować od siebie wszystkie moje zalecenia. Czyli psi chłopak traktowany jest z szacunkiem, żadnych “zabaw”, które straszyły i nakręcały, a przez to Demon gryzł. Teraz Demon to już całkiem inny psiak, bardzo kontaktowy, socjalny, dość już dobrze ma opanowaną psią komunikację i dogaduje się z innymi psami. Nasz psi uczeń uczy się z nami regularnie i nie tylko pogłębia swoją naukę, ale jest też bardzo szczęśliwy spędzając czas z ekipą LikeDog. A potem spełniony i zadowolony wraca do swojego ukochanego właściciela i jest super psem w domu 🙂

 

 

U nas jak zawsze dużo się dzieje i dużo fajnej nauki mają nasi psi uczniowie 🙂

 

Na zajęciach nasza umiejętnie dobrana psia grupa uczyła się, ćwiczyła i super się bawiła. Dzięki takim super spotkaniom i przede wszystkim bardzo przemyślanym, psy uczą się poprawnych zachowań, poprawnego przebywania w swoim towarzystwie. Psiaki mają przeprowadzone specjalistyczne ćwiczenia. W tak miłej atmosferze nauka wchodzi idealnie do głowy i wszystko co nasi psi uczniowie robią, daje im to mnóstwo radości, spełnienia i zadowolenia a potem szczęśliwi wracają do swoich ukochanych ludzkich rodzin 🙂

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na psią psychikę fantastycznie działają spotkania z innymi psami, oczywiście z psami mającymi wysokie kompetencje społeczne i socjalnymi. I z takich super spotkań korzysta bardzo mój psi uczeń Demon. Moje psiaki bardzo pomagają w resocjalizacji psiego chłopca, uczą go fajnych, poprawnych psich zachowań. A Demon uwielbia przebywać w ich towarzystwie 🙂 Na zdjęciu część mojej psiej ekipy, czyli najmniejsza gabarytowo Mijunia, Mufasa, Abrusia i Buszka 🙂 No i z nimi Demon 🙂

 

 

Demon na psim wypoczynku u swojej behawiorystki 🤗

 

Mój psi uczeń Demon jak zawsze dużo nauki przyswajał do głowy w towarzystwie swoich psich kolegów i koleżanek. Nauka i zabawa były przeplatane odpoczynkiem, który jest bardzo ważny w codzienności psa i potrzebny do prawidłowego rozwoju.

 

 

Spacer resocjalizacyjny w plenerze i psi uczeń na psim wypoczynku u swojej behawiorystki 🤗

 

Nasz psi uczeń dzięki regularnej i systematycznej nauce w psim Collegu super się zmienia. Nasz psi uczeń staje się bardzo kontaktowym i myślącym psiakiem. Jeszcze na początku tak dziwnie podchodził do innych psów, a teraz tak fajnie zaczyna się z nimi komunikować. Po fajnej nauce w psim Collegu i po fajnych spotkaniach z innymi zrównoważonym psiakami nasz psi uczeń wraca do swojego kochanego właściciela zadowolony, wyuczony, szczęśliwy, pozytywnie zmęczony i zaspokojony 🙂

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog.

 

Najpierw dużo przeróżnej nauki w specjalnie dobranej grupie, a potem fajny, wspólny odpoczynek w “domku” LikeDog. Wspólny, spokojny odpoczynek, to również bardzo ważna nauka, ponieważ psiaki uczą się przebywania w towarzystwie innych psiaków i radzenia sobie ze swoimi emocjami, uczą się spokoju, uczą się prawidłowo wypoczywać. Bardzo dużo psów niestety nie umie spokojnie odpoczywać, a to później przekłada się na ich zdrowie psychiczne i fizyczne. Dlatego nasi psi uczniowie są uczeni i przygotowywani do radzenia sobie w codziennym życiu. Pies zaspokojony a potem pies spokojny, to marzenie wielu właścicieli. Niby brzmi prosto i wydaje się, że to nic takiego, jednak dla wielu ludzi osiągnięcie tego w codziennym życiu jest bardzo trudne.

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog 🤗

 

Nasz psi uczeń uczył się w towarzystwie Roxulki i Mufasy. Demon coraz bardziej się otwiera, uczy się prawidłowej psiej komunikacji i jest bardzo szczęśliwy, kiedy spędza czas razem z naszymi psiakami.

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog 🤗

 

Nasz psi uczeń uczył się fajnego i poprawnego funkcjonowania w towarzystwie naszych zrównoważonych psiaków. Psi chłopak zapoznawał się ze wszystkimi elementami na środowisku zróżnicowanym. A na drugim placu szkoleniowym pracowaliśmy nad poprawieniem koordynacji ruchów, koncentracji i zdolności myślenia.

 

 

Demon pod opieką ekipy LikeDog 🤗

 

Nasz psi uczeń poznawał na spokojnie dużo elementów na środowisku zróżnicowanym, które jest tak przygotowane i ciągle zmieniane, aby psiak na spokojnie się uczył używając wszystkich swoich zmysłów.

 

 

Konsultacja behawioralna. Demon.

 

Na konsultacji behawioralnej omówiliśmy jak zawsze dużo ważnych spraw dotyczących życia psiego chłopca, jego zachowań. Psi chłopak zapoznawał się pomalutku ze środowiskiem zróżnicowanym, które jest specjalistycznie przygotowane do pracy z psami. No i wszyscy biorą się ostro do pracy, a najbardziej ukochany właściciel psiego chłopaka.