Drago

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń dzielnie ćwiczył na drugim placu na specjalistycznych zabawko przeszkodach, a dzięki umiejętnie przeprowadzonym ćwiczeniom pracowaliśmy nad polepszeniem koordynacji ruchowej, równowagi, świadomości tylnych kończyn i koncentracji. Oprócz ćwiczeń na specjalistycznych zabawko przeszkodach były też inne ważne ćwiczenia i super zabawy połączone z ćwiczeniami.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

W psim Collegu LikeDog nasi psi uczniowie uczą się samych ważnych, potrzebnych życiowych rzeczy. Bardzo ważna jest nauka radzenia sobie ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psiaków, tolerowanie ich obecności, bo to jest potem bardzo ważne podczas na przykład spacerów. Nikt nie musi nikogo “kochać”, ale dla dobra wszystkich, dla dobrego samopoczucia swojego, swoich ukochanych właścicieli i innych, psiak powinien sobie na spokojnie poradzuć sobie ze sobą na widok innych, bo często utrzymanie swojego psa, kiedy dostaje szału, graniczy z cudem. Najpierw dużo potrzebnej pracy na placach szkoleniowych, a potem następna ważna nauka połączona z odpoczynkiem w “domku” LikeDog.
Wszyscy się dzielnie uczyli 🙂

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Super wyrażona ciekawość na pycholku przez rozwiązywaniem zadań i ta mądrość i to skupienie 🐕🙂 Zawsze wystarczy spojrzeć tylko na psiaka i już widać, że prawidłowo i rewelacyjnie się rozwija pod każdym względem, bo ma do tego super warunki 🙂 Kochający właściciele i nauka w elitarnym psim Collegu LikeDog robią swoje 🐕😍.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń dzielnie się uczył pod okiem swojej psiej nauczycielki Mafry poprawnych psich zachowań i skupiony, oraz dumny pilnie ćwiczył 🙂

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń dzielnie się uczy i uwielbia przyjeżdżać do swojego psiego Collegu 🙂 Drago bardzo ładnie się zmienia. Na początku, kiedy do nas trafił psi chłopiec był takim małym dzikuskiem i doskakującym gryzoniem bez kompletnej znajomości prawidłowej psiej komunikacji. Ogromną rolę w pracy z naszym psim uczniem wykonała i wykonuje psia kadra nauczycielska, która od podstaw zaczęła Drago uczyć prawidłowej psiej komunikacji i wprowadzać umiejętnie w tajniki psio-ludzkiego życia. Do tego ukochani właściciele Drago bardzo mądrze z nim postępują i mamy oto takiego fajnego, dumnego, zaczynającego mądre myśleć psiego chłopca 🙂

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń znalazł się w nowym pojeździe 😎 w którym czekały na niego do wyjedzenia pyszne smaczki. Dzięki takim fajnym zabawom i ćwiczeniom zwiększamy u psiaka pewność siebie, zdolności węchowe i poprawiamy koncentrację. ‼️ Pamiętajmy, że nie każdy pies może to robić i bez wcześniejszego, umiejętnego przygotowania psiak może się bać to robić, jeżeli nic prawidłowo wcześniej nie poznał ‼️

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń pod czujnym okiem swojej psiej nauczycielki dzielnie ćwiczył na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko przeszkodach. Pracowaliśmy nad polepszeniem koordynacji ruchów, koncentarcji, świadomości tylnych kończyn i pewności siebie.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

“Taki jestem dumny z siebie, że tak dzielnie pokonałem dzisiaj wiele przeszkód”. Na drugim placu szkoleniowym, na specjalistycznych zabawko przeszkodach pracowaliśmy z naszym psim uczniem nad poprawieniem koordynacji ruchowej, równowagi i świadomości tylnych kończyn.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na drugim placu szkoleniowym wszyscy psi uczniowie bardzo dzielnie pracowali i każdy uczył się wyważania i radzenia sobie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie. A pracowały tutaj trzy bardzo silne osobowości 😎

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Wszyscy zmęczeni po nauce szykowali się do odpoczynku w “domku” LikeDog, który również jest bardzo ważną nauką. Psi profesor Mufasa uczył naszego psiego ucznia poprawnych psich zachowań, na początku dzielnie też i ze stoickim spokojem znosił niepożadane zachowania Drago, a tym sposobem pokazywał psiemu chłopcu, że nic nie uzyska wymuszając nieładnie kontakt wzrokowy i brzydko doskakując. Drago po czasie opadł ze swoich niefajnych emocji i zaczął z nami ładnie współpracować.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi psi uczniowie uczyli się radzenia ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie podczas przeróżnych ćwiczeń. Psia profesor Mafra bardzo dzielnie wcześniej uczyła naszych psich uczniów podstaw prawidłowej psiej komunikacji. I jeden psi chłopiec, jak i drugi, to bardzo charakterna płeć męska 😎

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Między zajęciami, na których nasi psi uczniowie uczyli się bardzo ważnych rzeczy, które są istotne i potrzebe na codzień, tak ważny i potrzebny spokojny odpoczynek, który jest również bardzo istotny w prawidłowym rozwoju psiaków. A niestety dużo psów niezrozumianych przez swoich właścicieli, źle prowadzonych ma z tym ogromny problem i nie potrafi prawidłowo wypoczywać.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi psi uczniowie uczyli się podczas zajęć radzenia sobie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie, radzenia sobie na smyczce, kiedy drugi psiak chodził luzem.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Kiedy jest czas na fajne i mądre zabawy, to jest, a kiedy jest czas na ważną naukę, to wtedy się dzielnie uczymy. Chwila powagi i zadumy 🙂 Nasz psi uczeń Drago dzielnie ćwiczy.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasze psie profesorki bardzo dzielnie i ładnie uczyły poprawnych psich zachowań naszego psiego ucznia.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

“Dzielnie się uczę w psim Collegu LikeDog. Psio-ludzka kadra uczy mnie samych mądrych rzeczy. Poznaję dużo przeróżnych rzeczy, powierzchni i zjawisk. Już tak za bardzo nie chcę nikogo brzydko zaczepiać i gryźć, bo tutaj jestem uczony, że mądremu psiakowi to nie przystoi. Jest tutaj super, a kadra psio-ludzka we wszystkim mnie wspiera i w ogóle wszyscy są super i chcą, żebym też się taki stał”

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Z początków zajęć, kiedy psi profesor Mufasa przyglądał się, co to za mały, gryzący psi gagatek przybył na zajęcia i chce wszystkich porozstawiać po kątach.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Taki mały psi agent, charakterny, pokazujący już często garniturek zębów do wszystkich i gryzący 😎 zaczął się ładnie uczyć pod okiem psio-ludzkiej kadry nauczycielskiej w psim Collegu LikeDog. Po dość wyczerpujących zajęciach z naszą małą psią piranią psi nauczyciele udali się na odpoczynek wraz z Drago, co dla naszego psiego ucznia jest to również bardzo ważna i istotną nauką.

 

 

Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

Kiedy przyszła pora na jedzonko, nasz psi uczeń po otrzymaniu zaczął dzielnie zajadać.