Floki

Nasz psi uczeń uczył się radzić ze swoimi emocjami w towarzystwie Roxulki i Mufasy.

 

Ukochani właściciele psiaka uczyli się odpowiedniego zabrania go z danej sytuacji, kiedy Floki zaczynał się nakręcać i atakować. Wszyscy bardzo dzielnie pracowali 🙂

 

 

Psi chłopczyk bardzo ładnie pracował ze swoimi ukochanymi właścicielami w psim Collegu.

 

Psiak jest bardzo nastawiony na fajną pracę i całym sobą pokazuje, że nie chce być traktowany jak człowiek, tylko chce być prawdziwym psiakiem z krwi i kości 🙂 Ukochani właściciele dostają dużo wskazówek i szkoda że już niedługo będziemy się żegnać, bo cała rodzinka psio-ludzka super pracuje, a Floki będąc przy nas przeszedłby cały plan resocjalizacji a tak psi chłopak niedługo pokona setki kilometrów i będzie już ze swoją rodzinką praktykował wszystko w swoim domku.

 

 

Floki.

 

Właściciele psiego chłopca mieli ogromny problem na spacerach, ponieważ Floki rzucał się do ludzi i do innych psów, co sprawdzaliśmy sobie podczas symulacji spacerowej w psim Collegu. Takie sytuacje są bardzo meczące, stresujące zarówno jak i dla właścicieli, jak i dla psa, u którego brak stabilności emocjonalnej i tak częste wybuchy wykańczają psychicznie i fizycznie.

 

 

Floki. Konsultacja behawioralna.

 

Ukochani właściciele psiego chłopca pokonali setki kilometrów i przyjechali ze swoim psim skarbem na konsultację do psiego Collegu. Psi chłopak został z ludzkiej miłości dość mocno uczłowieczony, co męczy i go teraz samego bardzo, jak i właścicileli. Floki wyskakuje dość mocno do wszystkich napotkanych psów, do ludzi i trzeba pomóc psiemu chłopcu poradzić sobie ze swoimi niepożądanymi emocjami i nauczyć ukochanych właścicieli prawidłowego postępowania ze swoim czworonożnym przyjacielem.