Goofy

Goofy pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza dzielna najmłodsza właścicielka psiego ucznia Gooffiego bardzo ładnie ćwiczyła na drugim placu szkoleniowym ze swoim psim chłopcem spokojne przejścia i przeprowadzania go w obecności innego psiaka. Na ogromną pochwałę zasługuje ta młoda osóbka 🤗, która na zajęciach w psim Collegu LikeDog w stosunku do swojego psiego przyjaciela wykazuje się bardzo dużym spokojem, skupieniem, wyrozumiałością i konsekwencją w działaniu.

 

 

Goofy pod opieką ekipy LikeDog.
Zajęcia resocjalizacyjne w plenerze.

 

Najpierw trochę rozgrzewki umysłowo-fizycznej na drugim placu szkoleniowym, a potem wyruszyliśmy na super spacer. Naszemu psiemu uczniowi we wszystkim towarzyszył psi ” profesor” Mufasa 🤗.

 

 

Goofy pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza stała psia grupa psich uczniów bardzo ładnie, przyjacielsko i co najważniejsze w dużym spokoju przywitała naszego kolejnego psiego ucznia Gooffiego, który przybył na zajęcia do swojego ulubionego psiego Collegu LikeDog 🤗

 

 

Goofy i część jego ukochanej ludzkiej rodzinki 🙂

 

Nasz psi uczeń Goofy i jego ukochani właściciele bardzo dzielnie pracowali na zajęciach 🙂

 

 

Goofy pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń, jak zawsze szczęśliwy i dumny rewelacyjnie spędzał czas w psim Collegu ucząc się, ćwicząc i bawiąc 🙂 Na drugim placu szkoleniowym skupiliśmy się nad udoskonaleniem koordynacji ćwicząc na specjalistycznych zabawko-przeszkodach.

 

 

Goofy pod opieką ekipy LikeDog.

 

Podczas szykowania się do ćwiczeń na drugim placu szkoleniowym. Na razie zbiórka 🙂

 

 

Goofy pod opieką ekipy LikeDog.

 

No i jak zawsze było super na zajęciach 🙂 Na drugim placu szkoleniowym dzielnie pracowaliśmy i ćwiczyliśmy nad wieloma rzeczami. A między ćwiczeniami nasza psia ekipa odpoczywała sobie wspólnie w “domku” LikeDog 🙂

 

 

Goofy pod opieką ekipy LikeDog.

 

Najpierw nasz psi uczeń pracował sam, a później spotkał się ze swoim psim nauczycielem Mufasą i poznał nową psią koleżankę, a naszą psią uczennicę Lejle. Nasi psi uczniowie uczyli się ładnie przechodzić na smyczce koło siebie, razem ćwiczyli i razem zajadali pyszne smaczki 🙂

 

 

Goofy pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń przeszczęśliwy i pełen skupienia przed ćwiczeniami w psim Collegu. Zaraz będziemy sprawdzać, co się w główce utrwaliło.

 

 

Goofy.

 

Nasz psi uczeń Goofy i jego ukochana ludzka rodzinka dzielnie ćwiczyli na zajęciach, a potem omawialiśmy jeszcze dużo ważnych spraw przy herbatce w “domku” LikeDog 🙂

 

 

Mały Goofy i Roksulka 🙂

 

Pracując z naszym małym psim uczniem na ogromną pochwalę zasługuje jego trzynastoletnia ukochana właścicielka psiaka. Jest w niej tyle spokoju, mądrości i opanowania, że nie jeden dorosły mógłby się tego od niej uczyć. Na filmiku nasz mały psi uczeń uczy się ładnie poprzez obserwację, jak jego ukochana właścicielka pracuje z naszą Roxulką, która też uwielbia właścicielkę Goofy’ego 🤗 Mały jest jeszcze dość natarczywy do innych psów, ale stopniowo ładnie przy naszych stabilnych emocjonalnie i zrównoważonych psach będzie się uczył prawidłowej psiej komunikacji.

 

 

Mały Goofy 🙂

 

Goofy przygotowuje się do ćwiczeń na drugim placu szkoleniowym 🙂

 

 

Ukochana właścicielka psiego chłopca bardzo dzielnie z nim pracuje.

 

Filmik nr 1.

 

Nasz mały psi uczeń uczy się radzenia ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psów, tego że trzeba ładnie i spokojnie przechodzić ze swoim przewodnikiem wśród wielu bodźców rozpraszających. Nasza Buszka całym swoim spokojem, opanowaniem i nie zwracaniem uwagi pokazuje małemu, że nie ma ochoty mieć z nim do czynienia, a młody musi to zaakceptować i stopniowo uczyć się szacunku do starszych psów, co jest bardzo ważną i potrzebną nauką.

 

 

Filmik nr 2.

 

Nasz mały psi uczeń uczy się, że należy ładnie współpracować ze swoją ukochaną właścicielką, która bardzo dzielnie z nim pracuje i podążać za nią w różnych sytuacjach. Buszka swoim spokojem i opanowaniem, bardzo pomaga w nauce młodego.

 

 

Filmik nr 3.

Psi chłopczyk uczy się radzenia ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psiaków. Tutaj bardzo pomaga nam w nauce młodego Mija.

Rozpoczynamy naukę 🙂

Psi chłopczyk uczył się dzielnie wraz ze swoją ukochaną właścicielką.

 

 

Konsultacja behawioralna. Goofy.

 

Z ukochaną rodzinką psiego chłopca omawialiśmy na konsultacji jak zawsze dużo ważnych spraw. Ludzka rodzinka chce jak najlepiej wychować swojego psiaka i dobrze poprowadzić go przez życie. Na razie u małego mamy duży strach i podgryzanie swoich domowników, co nie jest fajne.