Goofy

Mały Goofy i Roksulka 🙂

 

Pracując z naszym małym psim uczniem na ogromną pochwalę zasługuje jego trzynastoletnia ukochana właścicielka psiaka. Jest w niej tyle spokoju, mądrości i opanowania, że nie jeden dorosły mógłby się tego od niej uczyć. Na filmiku nasz mały psi uczeń uczy się ładnie poprzez obserwację, jak jego ukochana właścicielka pracuje z naszą Roxulką, która też uwielbia właścicielkę Goofy’ego 🤗 Mały jest jeszcze dość natarczywy do innych psów, ale stopniowo ładnie przy naszych stabilnych emocjonalnie i zrównoważonych psach będzie się uczył prawidłowej psiej komunikacji.

 

 

Mały Goofy 🙂

 

Goofy przygotowuje się do ćwiczeń na drugim placu szkoleniowym 🙂

 

 

Ukochana właścicielka psiego chłopca bardzo dzielnie z nim pracuje.

 

Filmik nr 1.

 

Nasz mały psi uczeń uczy się radzenia ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psów, tego że trzeba ładnie i spokojnie przechodzić ze swoim przewodnikiem wśród wielu bodźców rozpraszających. Nasza Buszka całym swoim spokojem, opanowaniem i nie zwracaniem uwagi pokazuje małemu, że nie ma ochoty mieć z nim do czynienia, a młody musi to zaakceptować i stopniowo uczyć się szacunku do starszych psów, co jest bardzo ważną i potrzebną nauką.

 

 

Filmik nr 2.

 

Nasz mały psi uczeń uczy się, że należy ładnie współpracować ze swoją ukochaną właścicielką, która bardzo dzielnie z nim pracuje i podążać za nią w różnych sytuacjach. Buszka swoim spokojem i opanowaniem, bardzo pomaga w nauce młodego.

 

 

Filmik nr 3.

Psi chłopczyk uczy się radzenia ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psiaków. Tutaj bardzo pomaga nam w nauce młodego Mija.
 


 

Rozpoczynamy naukę 🙂

Psi chłopczyk uczył się dzielnie wraz ze swoją ukochaną właścicielką.

 

 

Konsultacja behawioralna. Goofy.

 

Z ukochaną rodzinką psiego chłopca omawialiśmy na konsultacji jak zawsze dużo ważnych spraw. Ludzka rodzinka chce jak najlepiej wychować swojego psiaka i dobrze poprowadzić go przez życie. Na razie u małego mamy duży strach i podgryzanie swoich domowników, co nie jest fajne.