Leyla

Leyla… Zajęcia resocjalizacyjne w plenerze.

 

Psia dziewczynka bardzo dużo już nauczyła się w psim Collegu. Została bardzo dobrze przygotowana do tego, aby można było ją wystawić na jeszcze większe bodźce. Leyla bardzo ładnie sobie radziła na zajęciach w plenerze. Kompletnie nie było śladu po dawnej Leyli, która na początki jak trafiła do psiego Collegu rzucała się na wszystko i pobudzał ją każdy najmniejszy ruch człowieka i w ogóle czegokolwiek.

 

 

 

Leyla i Zoja…

 

Psia dziewczynka jak zawsze wraz ze swoimi ukochanymi właścicielkami uczyła się i ćwiczyła w psim Collegu. Leyla poznała też nową psią koleżankę Zojkę. Zoja, jak przystało na naszą uczennicę bardzo ładnie zapoznała się z Leylą i bardzo fajnie się z nią komunikowała i bawiła.

 

 

Leyla 🙂

 

Psia dziewczynka rewelacyjnie się uczy, ćwiczy i bawi w psim Collegu wraz ze swoją ludzką rodzinką 🙂

 

 

Leyla na zajęciach w psim Collegu.
Drago pod opieką ekipy LikeDog.

 

U nas jak zawsze dużo się dzieje☺ Dużo mądrej nauki, umiejętnego zapoznawania psiaków, oczywiście wcześniej do tego przygotowywanych, wprowadzanie w interakcje psio-ludzkie i wiele jeszcze innych rzeczy, które są bardzo potrzebne do nauki i w życiu psiaków. Na zajęciach Leyla oprócz super pracy ze swoimi ukochanymi właścicielkami zapoznała się ze swoim wielkim kumplem Drago. Drago zapoznał się z Leylą i z jej ukochanymi właścicielkami. Wszyscy uczyli się fajnego i mądrego przebywania w swoimi towarzystwie. Takie zajęcia są bezcenne 🙂

 

 

Leyla, Demon i Roxulka 🙂

 

Z wielką radością obserwuje się, jak psia dziewczynka fantastycznie się uczy a dzięki temu zmienia na super psiaka. Ale tak zawsze się super dzieje, kiedy właściciele psiaka z którymi pracuję, dostosowują się do wszystkiego a nasza praca jest systematyczna i regularna. Bardzo dużo pomagają w resocjalizacji nasze psiaki. Dla resocjalizowanego psa, czy też socjalizowanego szczeniaka bardzo ważny jest kontakt ze zrównoważonymi psami, które nauczą odpowiedniej psiej komunikacji. Uczący się psiak bardzo dużo pozytywnego wyciąga z tak mądrych, umiejętnie zaplanowanych psich interakcji.

 

 

Leyla…

 

Psia dziewczynka wraz ze swoją ukochaną ludzką rodzinką jak zawsze dzielnie się uczyła w psim Collegu.

 

 

Psia dziewczynka fantastycznie się zmienia 🙂

 

Nasz plan resocjalizacji idzie cały czas do przodu i odnosi fantastyczne efekty. Bardzo duża zasługa tego wszystkiego jest w rękach ludzkiej rodzinki Leyli, która bardzo się stara i dzielenie pracuje ze swoją psią przyjaciółką. W pracy z każdym psiakiem bardzo ważna jest praca w domu właścicieli ze swoim psiakiem i zachowywanie się według zaleceń behawiorysty. Jeżeli ktoś się do tego nie stosuje, albo kompletnie nic mu się nie chce robić, a tylko są stawiane wymagania względem psiaka, to nie ma co liczyć na efekty i w ogóle cała praca nie ma sensu… W wypadku Leyli każdy dzielnie pracuje i jest rewelacja? Po małym dzikim psie , który trafił do psiego Collegu nie ma już śladu. Szczęśliwa Leyla odpoczywa w towarzystwie swojej psiej koleżanki Roxulki po jak zwykle super zajęciach w psim Collegu. Ostatnio to mała, jak zresztą większość psiaków nie chce wychodzić po zajęciach 🙂

 

 

Dzielnie pracujemy 🙂

 

Mała psia dziewczynka dzielnie ćwiczy i się uczy ze swoją ukochaną ludzką rodzinką 🙂 Mamy jeszcze trochę do zrobienia, ale dzięki systematycznej pracy i zaangażowaniu ludzkiej rodzinki Leyli mamy już spore postępy.

 

 

A w przerwie między zajęciami… 🙂

 

Ukochany właściciel Leyli odpoczywa sobie w psim Collegu w towarzystwie Roxulki. A Leyla dzielnie ćwiczy ze swoją ukochaną właścicielką 🙂

 

 

Leyla i Roxulka…

 

Psia dziewczynka dzielnie ćwiczy ze swoimi ukochanymi właścicielami. Już coraz lepiej idzie jej panowanie nad swoimi emocjami. Małymi kroczkami do przodu. Leyle bardzo ładnie uczy poprawnej psiej komunikacji Roxulka.

 

 

Leyla…

 

Psia dziewczynka i jej ukochany właściciel dzielnie się uczą i ćwiczą w psim Collegu. Poprzez umiejętne ćwiczenia obydwoje się wyciszają 🙂

 

 

Leyla, Roxulka i Demon…

 

Psia dziewczynka uczy się obcowania z innymi psiakami. Na początku startowała nieładnie do nich, ale jak zobaczyła, że to nieładne zachowanie nie robi na nikim wrażenia, zaczęła obserwować, co robi Roxulka i Demon. Dwójka dorosłych, bardzo socjalnych psich nauczycieli bardzo ładnie zaczyna uczyć Leyle poprawnej psiej komunikacji.

 

 

Resocjalizujemy psią dziewczynkę…

 

W psim Collegu LikeDog pracujemy nad bardzo ważnymi i istotnymi sprawami dotyczącymi zarówno jak i psiaka, jak i właściciela. Poprzez umiejętną pracę powodujemy, że wszystkim w życiu zaczyna być lepiej. Tutaj nie ma żadnej musztry, jest prawdziwe życie, które jest tak na codzień ważne. Nie zmuszamy do niczego psiaków, bo to największa głupota i egoizm ludzki. Co z tego, że pies chodziłby karnie przy nodze w danym miejscu, a bałby się wszystkiego dookoła i rzucał na wszystko… Psiaki przede wszystkim muszą dobrze poznać życie i umieć sobie poradzić z problemami dnia codziennego. Resocjalizujemy psią dziewczynkę, uczymy ją spokoju i odczulamy na wiele czynności. Leyla uczy się, żeby nie atakować grabi, kiedy jej ukochany właściciel grabi. Bardzo pomagają jej w tym Roxulka i Demon.

 

 

Leyla…

 

Ukochani właściciele psiej dziewczynki chcą jak najfajniej wychować swoją czworonożną przyjaciółkę i pomóc jej poradzić sobie z niepożądanymi zachowaniami i problemami.