Lucky

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

Tak ładnie starał się wyważyć podczas zajęć nasz psi uczeń Lucky, który zanim trafił do psiego Collegu miał duże problemy w kontaktach z innymi psami. Lucky to bardzo charakterny psi chłopak i to co zawsze powtarzamy nie musi kochać innych psów, ale najważniejsze, żeby umiał się wyważać w ich towarzystwie i nie atakował ich. Dzięki nauce w psim Collegu Lucky bardzo ładnie opadł ze swych nadmiernych emocji i ciągłego pobudzenia, zaczął się fajnie kontrolować i dzięki nauce przy stabilnych emocjonalnie psich nauczycielach coraz ładniej czyta psia komunikację, a dzięki regularnej nauce w psim Collegu nadal uczy się poprawnych psich zachowań. Lucky to psiak po przejściach, nie wiadomo co w swoim życiu już przeszedł, dlatego miał ogromne szczęście, że trafił do obecnej swojej rodzinki, która kocha swojego psiego chłopca, a co najważniejsze kocha mądrze i świadomie prowadzi przez życie swojego ukochanego psiego chłopca.

 

 

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Lucky to życiowy psi szczęściarz, został zaadoptowany przez swoją obecną wspaniałą ludzką rodzinkę. 😊 Lucky to charakterny psi chłopak, który przy nieumiejętnym prowadzeniu nie byłby takim fajnym psim chłopcem jak teraz. Lucky dzięki nauce w psim Collegu LikeDog rewelacyjnie się zmienił, na to co było, a co jest teraz to rewelacyjny postęp. Dużą pracę z Lucky wykonały nasze psiaki uczące, które miały nie lada orzech do zgryzienia, gdyż na tamten czas Lucky był bardzo niestabilny emocjonalnie i atakował bez żadnego uprzedzenia.
Nawet po spojrzeniu na zdjęciu widać, że Lucky to Lucky 😉 😉🤗

 

 

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

Napis na bandamce naszego psiego ucznia Luckiego bardzo wymowny 😁😉 Kiedy Lucky trafił do psiego Collegu LikeDog to faktycznie był gangster na dzielni 😉 Ale teraz, dzięki zajęciom w psim Collegu LikeDog to już inny psi chłopak. 🤗 Przed nami jeszcze sporo pracy, ale to co było, a to co jest to już ogromna zmiana🙂

 

 

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

Po ćwiczeniach na drugim placu szkoleniowym nasi psi uczniowie udali się na odpoczynek do “domku” LikeDog. Nasz psi uczeń Junior oraz Lucky ładnie opadli ze swoich emocji i udali się na odpoczynek, natomiast nasza psia uczennica Karla jeszcze nie może poradzić sobie ze swoimi emocjami, wstaje i krąży. Psi chłopcy bardo ładnie wytrzymują pobudzenie Karli, szczególnie nas psi uczeń Lucky, który wcześniej nie wytrzymałby takiego zachowania i mógłby doskoczyć. Karla po chwili uspokaja się za co zostaje nagrodzona słownie. Kiedyś odpoczynek Karli nie był praktycznie możliwy, Karla była wiecznie pobudzona i nie potrafiła się uspokoić. Teraz dzięki nauce w psim Collegu LikeDog Karla zmieniła się rewelacyjnie i coraz lepiej radzi siebie ze swoimi emocjami.

 

 

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza trójka fantastycznych i niezwykle charakternych psich uczniów bardzo ładnie wyważa się w swojej obecności w “domku” LikeDog i czeka na kolejne zadanie 😊 Cała trójka rewelacyjnie ze sobą obcuje dzięki temu, że każdy z tych naszych psich uczniów uczył się wcześniej poprawnej psiej komunikacji i poprawnych psich zachowań od naszych stabilnych psich nauczycieli, szczególnie od psiego profesora Mufasy 😊 i mamy teraz tego takie oto rewelacyjne efekty, które później przekładają się na codzienne życie naszych psich uczniów 🤗

 

 

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń zaczął ładnie się zmieniać, dzięki bardzo przemyślanej pracy całej ekipy LikeDog i sumiennie odrabianym zadaniom domowym przez ukochanych właścicieli. Coraz więcej zaczyna docierać do Luckiego, co nas bardzo cieszy. Podczas ćwiczeń na drugim placu szkoleniowym Lucky chciał jeszcze dość rzeczy robić na swoich zasadach, ale to nic w porównaniu do tego, co było jakoś czas temu, jak nie dawał drogi wyboru przewodnikowi, tylko cały czas ją zagradzał, doskakiwał do człowieka i bez przerwy chciał kopulować.

 

 

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

U naszego psiego ucznia Luckiego widać już powoli kilka zmian. Przede wszystkim przy umiejętnie dobranej psiej interakcji potrafi się wyważyć w obecności innego psa. Lucky dzięki umiejętnie przeprowadzanym ćwiczeniom przestał już próbować wskakiwać na inne psiaki i ludzi i z całych sił kopulować. Na zdjęciu uchwyceni psi chłopcy Lucky i Drago podczas trwania sesji rehabilitacyjnej w “domku” LikeDog, gdzie obaj psi uczniowie w spokoju czekają na wyjście na drugi plac szkoleniowy.

 

 

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na spokojnie, pomalutku poprzez umiejętną pracę i ćwiczenia na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko-przeszkodach próbujemy dotrzeć do głowy psiego chłopca.

 

 

Lucky pod opieką ekipy LikeDog.

 

Psi chłopiec ma dość rozchwiane emocje i wszystko chce robić na swoich zasadach co oczywiście nie może mieć miejsca, a poza tym jest bardzo zgubne dla psiaka. Lucky ma bardzo zaburzoną komunikację z innymi psami i nie chodzi o to, że on ma inne psy “kochać”, ale nie może na każdego warczeć i rzucać się i prowokować. Psi chłopiec bardzo też chce wymusić wiele rzeczy na człowieku, a jak się to mu nie udaje, wtedy doskakuje, wbija mocno pazury i chce kopulować. Na spokojnie musimy dotrzeć do głowy psiego chłopca i przekierować go na właściwe tory, ponieważ gdyby Lucky dalej rozwijał swoje niepożądane zachowania, nie skończyłoby się to dobrze ani dla psiaka, ani dla jego ukochanych właścicieli. W domu Lucky już znacząco zaczął pokazywać swoje zachowania demonstracyjne.

 

 

Lucky. Konsultacja behawioralna.

 

Minka tego oto przyszłego psiego ucznia 🛡 Collegu LikeDog mówi sama za siebie, że Lucky to niezły psi agent 😎, który ucząc się w swojej psiej szkole, zapewne ubarwi zajęcia swoim ludzkim i psim nauczycielom 😉