Luna

Luna pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na spokojnie staramy się dotrzeć do głowy psiej dziewczynki, a mamy do czynienia z dużym, ciągłym pobudzeniem i znacznym brakiem kontrolowania swoich emocji przez psią dziewczynkę w wielu sytuacjach.
Lunka ma też znaczne problemy z koordynacją ruchową, z koordynacją, nie ma świadomości tylnych kończyn i nad tym równocześnie też pracujemy poprzez umiejętne przeprowadzanie ćwiczeń na specjalistycznych zabawko-przeszkodach.

 

 

Luna. Konsultacja behawioralna.

 

Ta oto psia dziewczynka przyjechała ze swoimi ukochanymi właścicielami do psiego Collegu na konsultację behawioralną. Luna ma bardzo duże braki w socjalu, kiedy się pobudzi kompletnie nie panuje nad swoimi emocjami, a potrafi się bardzo szybko pobudzić na wiele rzeczy. Przez to nadmierne pobudzenie Luna nie myśli nad tym co robi. Bardzo nachalnie skacze na człowieka i kłapie do niego, obija się, łapie za smycz, bardzo dużym problemem jest nałożenie szelek. Luna ma bardzo zaburzoną koordynację, nie radzi sobie ze zmianą struktury pod łapkami. Zaczynamy pomału nad wszystkim pracować, aby pomóc psiej dziewczynce poradzić sobie ze swoimi emocjami a ludzkiej rodzince ułatwić codzienne życie z ich psią dziewczynką. Takiego psiaka jak Lunka z tak rozchwianymi emocjami i problemami należy zrozumieć i mądrze mu pomóc. Teraz mamy bardzo duże rozchwianie emocjonalne psiej dziewczynki, co odbija się w jej wyglądzie, a podczas pracy jak się będzie w główce zmieniało również będzie to widoczne w wyrazie pycholka.