Maja

Maja pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia uczennica dzielnie ćwiczyła sobie na spokojnie na drugim placu szkoleniowym. Majeczka bardzo się skupiała nad wszystkim, była bardzo zainteresowana wszystkim, a kiedy już coś zrobiła, była z siebie bardzo dumna. Poprzez mądrze poprowadzone ćwiczenia i wszystko dobrane do potrzeb psiej dziewczynki pracowaliśmy nad polepszeniem koordynacji ruchowej, równowagi i świadomości tylnych kończyn. Majeczka bardzo ładnie się zmienia, nie ma już w niej strachu, niepewności, tak dużej chęci atakowania wszystkich dookoła. Za to mamy teraz myślącą i bardzo cieszącą się z życia psią dziewczynkę. Majunia przechodzi umiejętnie proces resocjalizacji w swoim ulubionym psim Collegu, a potem wraca do swojej ukochanej ludzkiej rodzinki, a kiedy przyjeżdża po nią jej ukochana właścicielka, to psia dziewczynka jest przeszczęśliwa. W ostatnim czasie dzięki sumiennemu odrabianiu zadań domowych przez ukochaną właścicielkę psiej dziewczynki, wyrobiła się wspaniała więź między Majunią, a jej cudowną właścicielką.
Cudownie się patrzy, jak zaadoptowany psiak tak bardzo kocha swojego człowieka 😍

 

 

Maja pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ta starsza, charakterna psia dama, to ogromna życiowa szczęściara, ponieważ została zaadoptowana przez cudowną ludzką rodzinkę, a jej ukochana właścicielka robi wszystko, aby Mai żyło się jak najlepiej. Życie z psiakiem po przejściach, to często wielka sztuka, oczywiście jeżeli zależy nam, aby ten psiak był z nami szczęśliwy. I tak właśnie wszystko zmienia dla Mai jej ukochana właścicielka, bo chce dla niej jak najlepiej. Maja robi się coraz bardziej otwarta, szczęśliwa i ciekawa życia. A patrząc na wiele odruchów psiej dziewczynki widać, jak dużo w życiu musiała przejść i jak trzeba jej oszczędzić nadmiernych ludzkich emocji, bo z niczym dobrym na razie jej się nie kojarzą. Na szczęście już o tym wszystkim wie jej ukochana ludzka rodzinka.

 

 

Maja pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia ucznnica Maja i psi uczeń Rico dzielnie razem pracowali na drugim placu szkoleniowym. Psi uczniowie na jednej z zabawko-przeszkód ćwiczyli swoją koordynację oraz świadomość tylnych kończyn i koncentrację.
Co ważne ☝️po wcześniejszych naukach z psią kadrą nauczycielską, psi uczniowie uczą się wyważać w swojej obecności i nikt do nikogo nie doskakauje, nikt nikogo nie zaczepia i brzydko nie prowokuje, co w przypadku zarówno Mai, jak i Rico jest mega dużym postępem.

 

 

Maja. Konsultacja behawioralna.

 

Na konsultację behawioralną do psiego Collegu przyjechała ta oto psia dziewczynka. Maja jakiś czas temu została zaadoptowana przez swoją teraźniejszą ludzką rodzinkę. Ukochaną właścicielkę psiej dziewczynki martwiło trochę rzeczy, w tym też jej znaczna agresja do innych psów. Maja to charakterna psia dziewczyna, widać że ma bardzo zaburzony socjal, w ogóle ciągle była dość pobudzona i poddenerwowana, ale to dlatego, że ona poprostu nie bardzo wielu rzeczy, nie została dobrze przygotowana do tego, aby znosić nadmierne ludzkie uczucia, też może mieć z przeszłości niezbyt dobre skojarzenie z człowiekiem. I tutaj na jakiś czas odcięłam rodzinkę od psiej dziewczynki i wszyscy dostali zadanie dość trudne dla człowieka, dopóki nie zrozumie, jak ważne w pewnych momentach życia jest danie spokoju psiakowi, czyli żadnych nadmiernych pieszczot, żadnego cudowania z Mają, żadnego głaskania, zaczepiania i oklepywania. Maja dzięki temu zaczęła się uspokajać, schodzić z niepotrzebnego pobudzenia, nie musi się już tak stresować bliskim kontaktem z człowiekiem, a za to sama zaczęła coraz bardziej dostrzegać swoją ukochaną właścicielkę i ze spokojem móc poznawać swoich ukochanych ludzi po swojemu. My jednocześnie pracujemy nad zmianą w głowce na lepsze i zmieniamy życie tej charakternej psiej pani.