Max

Max, Indi i Czika pod opieką ekipy LikeDog 🙂

Jak zawsze psiaki pozostawione pod naszą opieką fantastycznie spędzają czas. Dużo fajnych zabaw, nauki i ćwiczeń

Maxiu, Rudek pod opieką ekipy LikeDog. Roxulka towarzysko i ucząco.

Najpierw fajny, uczący spacerek, potem wyjazd do psiego College, a tam super zabawy, nauka a kiedy jest potrzeba, odpoczynek. Jednym słowem LikeDog 🙂

Maxiu, Rudzio i Haya pod opieką ekipy LikeDog.

Bardzo fajne zapoznanie ze sobą psiaków, które oczywiście zostały wcześniej do tego przygotowane. Każdy każdego oglądał i sie przyglądał. Dużo różnic w wyglądach i każdy inny 🙂 Wszyscy fanie ze sobą się bawili, uczyli i ćwiczyli. Oczywiście dla każdego coś innego i każde w swoim dobranym tempie.

Max…

Z psim chłopcem ćwiczymy i udoskonalamy koordynację ruchów, poprawiamy koncentrację, zwiększamy pewność siebie . Maxiowi towarzyszy i uczy go prawidłowej psiej komunikacji Roxulka.

Max…

Rozwijamy w psim chłopaku zdolności węchowe, wyciszamy poprzez przeróżne ćwiczenia, poprawiamy koncentracje i koordynację ruchów. I co bardzo ważne uczymy Maxa umiejętnej psiej komunikacji. Psią nauczycielką Maxa jest Roxulka.

Dzielnie ćwiczymy 🙂

Psi chłopak dzielnie się uczy i ćwiczy ze swoimi ukochanymi właścicielami. Stopniowo pracujemy nad poszczególnymi zadaniami, które są bardzo ważnym elementem podczas resocjalizacji psiaka. Bardzo dużo pomaga i uczy Maxa Roxulka, która uczy go prawidłowej psiej komunikacji.

Praca wre w “domku” LikeDog 🙂

Max dzielnie się uczy i ćwiczy ze swoim ukochanym właścicielem. Wszystko w dużym spokoju i skupieniu.

Max ćwiczy ze swoją młodszą właścicielką 🙂

Maxiu…

Psi chłopak uczy się wraz ze swoją ludzką rodzinką w psim Collegu. Mamy trochę do zrobienia, ponieważ u Maxia występuje dość dużo niepożądanych zachowań.

Max i Daks…

Daks pod opieką ekipy LikeDog, Max ze swoimi ukochanymi właścicielkami ćwiczy, czyli w psim Collegu LikeDog dużo się dzieje, aby jak najlepiej nauczyć psiaki życia i pomóc im poradzić sobie ze swoimi problemami. Max dzielnie ćwiczy z jedną ze swoich ukochanych właścicielek, gdzie prowadzimy tak psiego chłopaka, aby ładnie się skupiał wśród wielu rozproszeń, bo z tym ma duży problem, a Daks ładnie ćwiczy z drugą młodszą właścicielką Maxa. Karolinka uczy się fajnego i poprawnego postępowania z innym psiakiem, a Daks uczy się przebywania w towarzystwie innych dzieci. Dużo się dzieje z super korzyścią dla wszystkich. Taka super nauka to tylko w psim Collegu LikeDog 🙂

Max…

Rodzinka tego psiego chłopaka postanowiła skorzystać z fachowej pomocy, aby pomóc Maxowi poradzić sobie ze swoimi niepożądanymi zachowaniami. Podczas konsultacji jak zawsze dużo potrzebnych, wyczerpujących pytań z mojej strony, obserwacja psiego chłopaka i zachowań rodzinki. Wszystko to jest bardzo ważne i potrzebne i staje się podwaliną do dalszej pracy z psiakiem.