Mentos

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Po ćwiczeniach na drugim placu szkoleniowym przyszedł czas na odpoczynek w “domku” LikeDog, a że każdy lubi być na fotelu, to wszyscy sobie zgodnie na nim odpoczywali 🙂.

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi dzielni psi uczniowie Bryzka, Stefan i Mentos bardzo ładnie wyważają się w swoim towarzystwie i razem w spokoju czekają w “domku” LikeDog na kolejne zadanie 😊

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Mentos długo nie mógł uwierzyć ucząc się w “domku” LikeDog, że na nikogo z psich nauczycieli nie działa zaczepianie, szczekanie i atakowanie. Kiedy Mentos opadł ze swoich emocji i pobudzenia, spędzał razem czas i uczył się poprawnych psich zachowań i poprawnej psiej komunikacji od psich nauczycieli Karmela i Ridziuni oraz od naszej pięknie wyuczonej w psim Collegu LikeDog psiej uczennicy Kortinki, która spędzała czas na psim wypoczynku u swojej behawiorystki 🤗

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Kawałek z życia z zajęć z “domku” LikeDog. Wypoczynek który jest również ogromną i bardzo ważna nauką w życiu psiaków. Po zajęciach na placach szkoleniowych przyszedł czas na wypoczynek w “domku” LikeDog. Nasza psia uczennica Karma, Ridziulka, Mufasa i Karmel zajęli miejsca na kanapie i fotelach, a inna grupa naszej młodzieży i psich dzieciaczków zajęli sobie miejsca na ziemi.
I tutaj taka rewelacja, najpierw jeżeli chodzi o naszą psią uczennicę Bryzkę, która jeszcze niedawno bardzo źle reagowała na wszelkie dziwne dźwięki, a tutaj mała Mafra bawiąc się uderzała o piecyk, co dawało metaliczny odgłos, na który Bryzka w ogóle nie reagowała strachem, ani ucieczką, tylko leżąc, dumna i zaciekawiona próbowała wyłapać skąd taki odgłos. Druga rewelacja, to nasza psia uczennica Bejli, która jeszcze jakiś czas temu nie dawała sobie rady kompletnie ze sobą, była ciągle pobudzona, moim psiakom chciała wisieć wiecznie na głowach, a teraz Bejli w towarzystwie innych psiaków po prostu się położyła i sobie odpoczywała. Następna rewelacja, to nasz psi uczeń Mentos, który coraz bardziej się otwiera na psie życie, robi się bardzo ciekawy i przestał bez powodu szczekać, co jeszcze jakiś czas temu robił to bez przerwy.

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

To już było jakiś czas temu. 😊 Nasz psi uczeń Mentos zanim trafił do psiego Collegu LikeDog atakował kiedyś wszystkie psy, jakie zobaczył, szczekając przy tym okropnie i rzucając się do nich. Na filmie fragment sesji rehabilitacyjnej naszego psiego ucznia. Mentos uczy się od swojego psiego nauczyciela Karmela poprawnych psich zachowań i poprawnej psiej komunikacji 🤗

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Mentos dzielnie ćwiczy na drugim placu szkoleniowym na jednej ze specjalistycznych zabawko-przeszkód. Mentos ćwiczy koncentrację, zaczyna myśleć nad tym co robi oraz udoskonala koordynację.

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Tak sobie leży i odpoczywa w wygodnym fotelu w “domku” LikeDog w przerwie między zajęciami nasz psi uczeń Mentos 😊

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Cała nasza psia grupa bardzo ładnie się uczyła w “domku” LikeDog w swoim towarzystwie, przede wszystkim radzenia sobie ze swoimi emocjami, tego, aby przy innych być normalnym, spokojnym. Wszyscy bardzo ładnie czekali na kolejne zadania i bardzo ładnie odpoczywali w swoim towarzystwie.

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ten mały psi zadymiarz dał już nieźle popalić swojej ukochanej ludzkiej rodzince na spacerach. Mentos rzuca się do psów i przeraźliwie przy tym szczeka. Poza tym Mentos często podczas spaceru chce obierać sobie kierunki, a jeżeli przewodnik chce iść w inną stronę niż Mentos, zapiera się wtedy i nie chce iść. W psim Collegu LikeDog psi uczeń dzielnie uczy się od psich nauczycieli poprawnych psich zachowań i poprawnej psiej komunikacji. Mamy już ze strony Mentosa ogromny postęp, bo nie rzuca się i nie atakuje Karmela, tak jak to robił na początku i jest w stanie spokojnie przy nim wystać.

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Naukę w psim Collegu rozpoczął ten oto psi chłopiec. Mentos to bardzo mądry psiak, który niestety z miłości został mocno uczłowieczony przez swoich ukochanych właścicieli, przez co wyszło już trochę problemów w zachowaniu Mentosa, które męczą i właścicieli i samego Mentosa. Na codzień Mentos wyrywa się niemiłosiernie na spacerach, rzuca się i szczeka na inne psy i ludzi. Na spacerach wybiera sobie drogę, a jak nie chce iść tam gdzie przewodnik, zapiera się i siada.W domu psi chłopak szczeka, wymusza i ogólnie jest bardzo rozchwiany emocjonalnie. Zaczynamy w psim Collegu LikeDog umiejętnie pracować nad problemami psiego chłopca, szczególnie jeżeli chodzi o naukę poprawnej psiej komunikacji i poprawnych psich zachowań niezastąpieni są tutaj psi Profesor Mufasa oraz Karmel. 😊

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Mentos zaczyna uczyć się poprawnych psich zachowań pod okiem psiego profesora Mufasy 😊

 

 

Mentos. Konsultacja behawioralna.

 

Naukę w psim Collegu rozpoczął ten oto psi chłopiec. Na razie wszystko na spokojnie, pomalutku z bezpiecznej “bazy” w “domku” Likedog nasz psi uczeń obserwował zachowania innych psiaków i dość się ciekawił widząc spokojne psiaki. Na codzień Mentos wyrywa się niemiłosiernie na spacerach, rzuca się i szczeka na inne psy i ludzi. W domu psi chłopak szczeka, wymusza i ogólnie jest bardzo rozchwiany emocjonalnie. Za bardzo został “uczłowieczony ” ten nasz psi chłopak przez swoich ukochanych właścicieli, którzy bardzo mocno go kochają. A my teraz musimy trochę porobić modyfikacji w tej miłości 😉 i pomóc Mentosowi poradzić sobie ze swoimi problemami i umiejętnie przygotować go do radzenia sobie ze swoimi emocjami w codziennym życiu.