Mentos

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Tak sobie leży i odpoczywa w wygodnym fotelu w “domku” LikeDog w przerwie między zajęciami nasz psi uczeń Mentos 😊

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Cała nasza psia grupa bardzo ładnie się uczyła w “domku” LikeDog w swoim towarzystwie, przede wszystkim radzenia sobie ze swoimi emocjami, tego, aby przy innych być normalnym, spokojnym. Wszyscy bardzo ładnie czekali na kolejne zadania i bardzo ładnie odpoczywali w swoim towarzystwie.

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ten mały psi zadymiarz dał już nieźle popalić swojej ukochanej ludzkiej rodzince na spacerach. Mentos rzuca się do psów i przeraźliwie przy tym szczeka. Poza tym Mentos często podczas spaceru chce obierać sobie kierunki, a jeżeli przewodnik chce iść w inną stronę niż Mentos, zapiera się wtedy i nie chce iść. W psim Collegu LikeDog psi uczeń dzielnie uczy się od psich nauczycieli poprawnych psich zachowań i poprawnej psiej komunikacji. Mamy już ze strony Mentosa ogromny postęp, bo nie rzuca się i nie atakuje Karmela, tak jak to robił na początku i jest w stanie spokojnie przy nim wystać.

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Naukę w psim Collegu rozpoczął ten oto psi chłopiec. Mentos to bardzo mądry psiak, który niestety z miłości został mocno uczłowieczony przez swoich ukochanych właścicieli, przez co wyszło już trochę problemów w zachowaniu Mentosa, które męczą i właścicieli i samego Mentosa. Na codzień Mentos wyrywa się niemiłosiernie na spacerach, rzuca się i szczeka na inne psy i ludzi. Na spacerach wybiera sobie drogę, a jak nie chce iść tam gdzie przewodnik, zapiera się i siada.W domu psi chłopak szczeka, wymusza i ogólnie jest bardzo rozchwiany emocjonalnie. Zaczynamy w psim Collegu LikeDog umiejętnie pracować nad problemami psiego chłopca, szczególnie jeżeli chodzi o naukę poprawnej psiej komunikacji i poprawnych psich zachowań niezastąpieni są tutaj psi Profesor Mufasa oraz Karmel. 😊

 

 

Mentos pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Mentos zaczyna uczyć się poprawnych psich zachowań pod okiem psiego profesora Mufasy 😊

 

 

Mentos. Konsultacja behawioralna.

 

Naukę w psim Collegu rozpoczął ten oto psi chłopiec. Na razie wszystko na spokojnie, pomalutku z bezpiecznej “bazy” w “domku” Likedog nasz psi uczeń obserwował zachowania innych psiaków i dość się ciekawił widząc spokojne psiaki. Na codzień Mentos wyrywa się niemiłosiernie na spacerach, rzuca się i szczeka na inne psy i ludzi. W domu psi chłopak szczeka, wymusza i ogólnie jest bardzo rozchwiany emocjonalnie. Za bardzo został “uczłowieczony ” ten nasz psi chłopak przez swoich ukochanych właścicieli, którzy bardzo mocno go kochają. A my teraz musimy trochę porobić modyfikacji w tej miłości 😉 i pomóc Mentosowi poradzić sobie ze swoimi problemami i umiejętnie przygotować go do radzenia sobie ze swoimi emocjami w codziennym życiu.