Mila

Szczęśliwa i dumna psia dziewczynka z wielką radością ćwiczyła ze swoim ukochanym właścicielem.

Przypominając sobie Milę z początku a teraz, to całkiem inny psiak. Radosna, bardzo kontaktowa, bardzo nastawiona na pracę ze swoim przewodnikiem 🙂

Mila i jej psi kumple 🙂

Grupa naszych psich uczniów dzielnie się uczy w psim Collegu LikeDog w “domku” LikeDog ☺

Zajęcia resocjalizacyjne w plenerze.

Jak zawsze pod opieką ekipy LikeDog dużo się dzieje ? Dużo cennej nauki, ćwiczeń i przede wszystkim wspaniałe spędzenie czasu, dużo psiej radości i cudownych wrażeń ? A potem kontynuowanie wszystkiego w psim Collegu ?
Mila pod opieką ekipy LikeDog? Baks pod opieką ekipy LikeDog? – zajęcia fakultatywne.

Nasi psi uczniowie na zajęciach resocjalizacyjnych w plenerze jak zawsze czerpali dużo radości z psich spacerków ? Dużo nowości, przeróżnych zapachów i widoków, ogólna radość. Najważniejsze to w wygodnych szeleczkach z możliwością eksploracji otoczenia, bez jakiegokolwiek awersji ze strony przewodników. Czyli spacer typowo dla psiaków ?

Mila na zajęciach resocjalizacyjnych w plenerze z ekipą LikeDog 🙂

Poznajemy nowe okolice i dzielnie ćwiczymy ☺ Razem z Milcią dzielnie brał udział w zajęciach nasz psi uczeń Baksiu, którego tylko na razie trochę widać na zdjęciu ☺ Resztę relacji z wspólnych zajęć w plenerze później ☺

Zajęcia resocjalizacyjne w plenerze. Mila, Kanza.

Jak zawsze podczas spaceru resocjalizacyjnego mnóstwo nauki, dużo zdobywania nowych doświadczeń i wykorzystywanie elementów szkoleniowych nabytych w psim Collegu. A później wyjazd do psiego Collegu a tam oprócz dalszej nauki i ćwiczeń mnóstwo zachwytu psich dziewczyn nowymi maskotkami na środowisku zróżnicowanym 🙂 🙂

Psie interakcje. Nardo i Mila…

W psim Collegu LikeDog jak zawsze dużo się dzieje ? Nasza psia uczennica Mila zapoznawała się ze swoim psim kolegą Nardo.

Mila, Benio, Karmel, Nardo 🙂

Często przeróżne rzeczy, jak np. smaczki są dużym punktem zapalnym. Z kolei jak się wszystko ładnie wypracuje i nad tym pracuje, jedzenie w grupie może być fajną przyjemnością a zgodne czekanie uczy psiaki cierpliwości ? My teraz dzielnie nad wszystkim pracujemy i dość dużo już wypracowaliśmy ?

Psie zapoznanie 🙂

Jeszcze jakiś czas temu byłoby u niektórych psiaków nie do pomyślenia. Ale umiejętna i systematyczna praca potrafi zdziałać cuda☺

Milka…

Psia dziewczynka dzielnie ćwiczyła na zajęciach w psim Collegu wraz ze swoim ukochanym właścicielem ☺ Milka bardzo ładnie pracowała a jej ukochany właściciel dołączył do grona moich wzorowych ludzkich uczniów? Oby tak dalej i cały czas, bo postępy są niesamowite ?

Mila i Kanza…

Nasze psie uczennice dzielnie pracują w psim Collegu LikeDog ? W “domku” LikeDog ćwiczymy “siad” w towarzystwie, uczymy się spokoju a kiedy trzeba super się bawimy ☺

Mila, Ariulka, Demon, Drago, Stasiu…

Psia dziewczynka dzielnie się uczy ze swoimi ukochanymi właścicielami. Przy resocjalizacji Mili bardzo ładnie pomagają Ariulka, Demon i nasz psi uczeń Drago, który już dużo się u nas nauczył ?

Mila, Stasiu, Czekolada, Nutka, Zajla…

Zabawy i nauka w psim Collegu LikeDog ? Psie interakcje Czyli wszystko co najlepsze dla psiaków. Po takich zajęciach każdy psiak jest szczęśliwy, spełniony i przede wszystkim mądrze wyuczony ?

Jak zawsze dużo się dzieje w LikeDog 🙂
Babiniec w psim Collegu LikeDog 🙂

No i istotny tytuł, że wszystko często super wygląda, ale kolorowe i fajne zdjęcia to jedno a drugie, to mega ciężka praca, która się kryje za nimi. Dla wielu to za pewne szok, kto zna niektóre z psich dziewczyn, że takie spotkanie miało miejsce ? Cztery suczki przebywały razem, uczyły się, ćwiczyły i bawiły. A jeszcze niedawno większość z nich nie znosiła widoku innego psa, co dopiero mówiąc o normalnym przebywaniu w towarzystwie innych psów. Frania, Analis, Nuta i Mila. Czyli cztery psie dziewczyny pod opieką ekipy LikeDog ? Wszystko wygląda fajnie, ale podwaliną tego jest ciężka praca wszystkich, nasza i właścicieli. Jeżeli zajmujemy się psiakami i są one tylko pod naszą opieką, to musimy cały czas mieć wszytko pod zdrową kontrolą i mądrze jak to zawsze mówię, kierować ruchem. Na pozór wszystkiego jest to bardzo ciężka i odpowiedzialna praca. Trzeba umiejętnie wszystko zaplanować, tak wszystko poprowadzić, aby psiaki wyniosły jak najwięcej z takich zajęć. Do takich psich spotkań i interakcji muszą być umiejętnie dobrane psiaki. Nie ma tutaj mowy o jakimkolwiek gnębieniu psa przez psa. Pozytywy z tak profesjonalnie przygotowanych zajęć są niesamowite pod każdym względem zarówno dla psiaków, jak i ich właścicieli. Ale żeby tak było, trzeba się ciężko na wszystko napracować.

Mila 🙂

Psia dziewczynka bardzo ładnie odblokowuje się. Jej ukochani właściciele dzielnie z nią ćwiczą i pracują.

Mila…

Ukochani właściciele psiej dziewczynki postanowili skorzystać z profesjonalnej pomocy, ponieważ zauważyli u Mili niepokojące zachowania. Jednym z nich to już dość fiksacyjnie łapanie swojego ogona. Mila na wiele rzeczy reaguje bardzo dziwnie i poprzez wiele zachowań widać jej braki w socjalu. Będziemy też zmieniać sposób nauki niektórych komend, bo poprzedni był za ostry. Na początku poprosiłam właścicieli o wyrzucenie kolczatki, co z wielką chęcią uczynili ☺ Najważniejsze że psia dziewczynka i jej ukochani właściciele są już w odpowiednich rękach ☺ Bierzemy się do pracy.