Niko

Niko pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Nasz kiedyś rzucający się do wszystkich psiaków psi uczeń zaczął bardzo ładnie się zmieniać i kiedy się wyciszył, zaczął myśleć, to zaczął się interesować naszymi psiakami w “domku” LikeDog . Nikt na niego nie zwracał uwagi. Ridziulka i Mufasa odpoczywali sobie na kanapie, Buszka i nasza psia uczennica Cortinka na coś czekały. Cisza, spokój.

 

 

Niko pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Wypoczynek w “domku” LikeDog w towarzystwie swoich psich kumpli 🙂

 

 

Niko pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko-przeszkodach nasza grupa psich uczniów bardzo dzielnie ćwiczyła. Wszyscy ze sobą bardzo ładnie współpracowali. Pracowaliśmy nad wszystkim co jest bardzo ważne w rozwoju fizycznym i psychicznym psiaków, czyli poprawialiśmy koordynację, zwiększaliśmy świadomość tylnej części ciała, równowagę, koncentrację i skoczność.

 

 

Niko pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Nasi psi uczniowie bardzo dzielnie ćwiczyli na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko-przeszkodach. Wszystko w wielkiej zgodzie i w dużym skupieniu. A pomyśleć, że kiedyś takie coś byłoby niemożliwe. Ani nasza psia uczennica Analis, ani psi uczeń Nico nie tolerowali innych psów. A teraz to już przeszłość 🙂

 

 

Niko.

 

Nasz psi uczeń Nico wraz ze swoją ukochaną właścicielką bardzo dzielnie pracowali na zajęciach 🙂

 

 

Nico pod opieka ekipy LikeDog 🙂

 

Nasz psi uczeń Nico bardzo ładnie ćwiczył na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko-przeszkodach. Doskonaliliśmy poczucie równowagi, koordynacji i koncentracji.

 

 

W specjalnie dobranej psiej grupie każdy się uczy.

 

Nasz psi uczeń Niko uczy się radzenia sobie ze swoimi emocjami w towarzystwie innych psiaków. Jednym z problemów Niko, to rzucanie się i szczekanie na wszystkich dookoła, którzy są w pobliżu. A tutaj dzięki już przeprowadzonym pewnym etapom resocjalizacji psiak fajnie sobie radził. Cała grupa uczyła się bardzo ważnych rzeczy i radzenia sobie w codziennym życiu.

 

 

Niko. Konsultacja behawioralna.

 

Na konsultację behawioralną do psiego Collegu przyjechał wraz ze swoją ukochaną właścicielką ten oto psi chłopczyk. Psiak nie radzi sobie ze swoimi emocjami. Bardzo dużo i z przeróżnych powodów szczeka. Psi chłopak nie ma też dobrego nastawienia do ludzi, ale myślę, że spowodowane jest to tym, że dużo osób zwracało na niego uwagę, wyciągało ręce do głaskania, a mnóstwo psiaków nie nawidzi tego typu zachowań, ponieważ wszelkie zwracanie na nie uwagi przez obce osoby, bądź dotykanie, jest przez nie traktowane jako napaść. Niko ma też mocno zaburzony socjal. Boi się wielu rzeczy, bardzo nerwowo reaguje na wiele odgłosów. No nic… Wszyscy biorą się do pracy, aby pomóc psiemu chłopcu poradzić sobie ze swoimi problemami, no i żeby ludzka rodzinka nie musiała się w wielu sytuacjach stresować. Najpierw musimy “przedrzeć” się przez szczekanie i dotrzeć stopniowo do głowy psiego chłopca.