Quick

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi dwaj uczniowie dzielnie ćwiczyli na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko przeszkodach. Pracowaliśmy nad poprawieniem koordynacji ruchowej, równowagi, koncentarcji i świadomości tylnej części ciała. Psi uczniowie wcześniej bardzo umiejętnie przygotowywani między innymi przez psiego “profesora” Mufasę , bardzo ładnie radzili sobie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nooo normalnie po odpowiednich zajęciach to nawet jakbyśmy patrzyły na takich dwóch psich słodziaków 😎 Ale w główkach się wyrównało, to i nasze dwa psie gagatki się uspokoiły na zajęciach. No i ogrom pracy wykonała i wykonuje psia kadra nauczycielska. Szczególnie psi “profesor” Mufasa musiał dużo przyjąć na swoje barki, no i dalej przyjmuje 😎 Ale co najważniejsze te dwa psie diabełki mają najlepszą naukę i wszyscy w psim Collegu ich pięknie uczą. Nasz psi uczeń Quick ma już dość dobrze opanowaną psią komunikację, dzięki temu, że dłużej się uczy w psim Collegu, a nasz charakterny diabełek Chicco powoli i stopniowo wchodzi w tajniki nauki, po tym jak zaczyna nam się udawać docierać do jego główki.
PS. Jeszcze trochę wcześniej ci dwaj panowie w swoim kierunku posyłali tylko noże i pistolety 😎, ale psi “profesor” Mufasa dzielenie uczył jednego i drugiego gagatka, że należy zachować klasę i kulturę w swojej obecności 🙂

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Zadowolony psi uczeń Quick wraca po zajęciach w psim Collegu LikeDog wyuczony, wybawiony i z ogromem mądrości do swojego ukochanego domciu 😊 🏡

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń dzielnie ćwiczył i pracował nad swoimi emocjami na pierwszym placu szkoleniowym wśród wielu rozproszeń.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Po nauce i ćwiczeniach przyszedł czas na wspólny odpoczynek w “domku” LikeDog, który również jest bardzo ważną nauką.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Cała moja ekipa dzielnych psich nauczycieli ćwiczyła wraz z naszym psim uczniem Quickiem na pierwszym placu szkoleniowym. Quicka troszkę nam ktoś “popsuł” 😎 i musimy psiego chłopca naprowadzić na dobre tory. Zbuntowany na cały świat psi chłopiec trochę zapomniał o poprawnych psich relacjach i strasznie wszystkich chciał prowokować do psiej “awantury” i bójki, ale wszyscy ładnie pokazywali psiemu chłopcu, że kompletnie w takie coś nie wchodzą. Nasz zbuntowany psi uczeń uczył się na nowo tolerować przebywanie na smyczy i spokoju i tego, że nie wolno bez opamiętania i pomyślunku biegać i że będąc z innymi, nie można na nich się rzucać. Wszyscy byli bardzo zmęczeni po tej nauce. Ale najważniejsze, że zaczął wracać nasz wcześniej wyuczony Quick.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi psi uczniowie jak zawsze dzielnie się uczyli w “domku” LikeDog i mieli dość trudne zadanie, bo trzeba było ładnie się wyważać przy przeróżnych smaczkach, a to dla chłopaków było kiedyś bardzo trudne, szczególnie dla Quicka i Bruna którzy wszystko bardzo wymuszali. Do grupy naszych psich chłopaków dołączył następny chłopak, nasz psi uczeń Bandi, który ma jeszcze mnóstwo problemów ze sobą, ale też dzięki mądrze przemyślanej pracy bardzo ładnie się zmienia. Jeszcze jakiś czas temu dawałyśmy film z symulacji spacerowej naszego psiego ucznia, gdzie nie było wtedy z Bandim żadnego kontaktu.A za bramką mały obserwator Mafrusia 😍 przyglądała się, jak pracują nasi psi uczniowie.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na drugim placu szkoleniowym nasz psi uczeń dzielnie ćwiczył na specjalistycznych zabawko-przeszkodach. Dzięki temu doskonaliliśmy koordynację ruchową, polepszaliśmy kondycję, poprawialiśmy równowagę i zwiększaliśmy koncentrację.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

W “domku” LikeDog ta specjalnie dobrana grupa psich uczniów uczyła się wspólnie bardzo wielu ważnych rzeczy i zachowań. Każdy z tych psich uczniów był na początku indywidualnie pod “skrzydłami” psiego “profesora” Mufasy i psa uczącego Karmela. Każdy po kolei miał bardzo zaburzoną psią komunikację, ogromne braki w komunikowaniu się i wykazywał dużo niepożądanych zachowań. Dzięki umiejętnie poprowadzonej pracy teraz wszyscy w tak wspólnym gronie mogą się uczyć następnych ważnych, potrzebnych i również fajnych rzeczy. Psom, takie wspólne spotkania, wspólna praca dają ogromne korzyści i bardzo dobrze oddziaływują na ich psychikę. Ale podstawowy i bardzo ważny warunek jest taki, że takie psiaki muszą być umiejętnie do wszystkiego przygotowane, znać psią komunikację i zasady kulturalnego się zachowania w swoim towarzystwie. Wtedy tacy już przygotowani psi uczniowie radząc sobie coraz lepiej i bardzo ładnie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie, a to jest ogromnie trudne dla wielu psów, zaczynają uczyć się wspólnie następnych rzeczy. Taka nauka jest niesamowicie ważna i daje wspaniałe efekty na przyszłość i w wielu sytuacjach doskonale przekłada się na codzienne życie psiaków.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

No to przygotowałyśmy z Mafrusią super imprezę w “domku” LikeDog, gdzie wszyscy się rewelacyjnie bawili, ćwiczyli i co najważniejsze, uczyli się. W psim Collegu tak przygotowujemy przeróżne zadania, ćwiczenia, zabawy, aby jak najwięcej rozwijać inteligencję i zdolności poznawcze psiaków aktywizując ich mózgi nowymi formami zachowań. Bardzo ważne jest dostarczanie naszym psim uczniom nie tylko dużo radości z aktywności fizycznej, ale też dużo potrzebnych ćwiczeń i zabaw. Na różnych powierzchniach wszyscy zgodnie, co jakiś czas temu nie byłoby do pomyślenia, wyszukiwali smaczki. Super ćwiczenie, gdzie jego celem jest rozwijanie zdolności logicznych, koncentracji, węchu. Poza tym chodzenie po różnym podłożu stymuluje zmysł dotyku. Dzięki takim ćwiczeniom poprawiamy koncentrację i równowagę. A dodatkowo przyzwyczajamy, albo odwrażliwiamy, w zależności, kto co potrzebuje, do przeróżnych dziwnych dźwięków. I w tym wypadku folia bąbelkowa odgrywała znaczną rolę a jej odgłos bardzo kojarzy się z przeróżnymi wystrzałami “gadżetów” sylwestrowych, co niestety wiele psiaków będzie zmuszone słyszeć i niech już w miarę dobrze to im się kojarzy.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Na drugim placu szkoleniowym na specjalistycznych zabawko-przeszkodach pracowaliśmy z naszym psim uczniem nad doskonaleniem koordynacji, poprawieniem świadomości tylnych części ciała, koncentracji i równowagi. Praca nad tymi wszystkimi sprawami jest niesamowicie ważna i ma ogromny wpływ na prawidłowy rozwój psychiczny i fizyczny psa. Bardzo ważne podczas wykonywania różnego rodzaju ćwiczeń, jest to, że pies musi wiedzieć co robi, myśleć nad tym i chcieć. Tutaj nie ma miejsca na jakiekolwiek bezmyślne wariactwa, gdzie pies robi coś a kompletnie nie myśli co. Tak samo nie uznajemy jakiegolwiek wykorzystywania zafiksowania psa na wiele przedmiotów. Na przykład piłki, na które bardzo dużo psów jest okropnie zafiksownych i zrobią wtedy wszystko dla tej piłki i niestety nic poza tym.
Psy, które narkotycznie chcą dostać przedmiot, od którego są uzależnione, zrobią wszystko, ale one wtedy kompletnie nie myślą, nie skupiają się na niczym i się nie kontrolują.

 

Nasz psi uczeń Quick bardzo ładnie nam się zmienia, a my realizujemy poszczególne etapy zaplanowanej resocjalizacji. Ogromną rolę w naukę naszego psiego ucznia włożyli dwaj moi specjalnie przygotowani do pracy z psami, psi chłopcy Mufasa i Karmel. Ogrom pracy wkładam w naukę moich psiaków, aby potem one tak rewelacyjnie uczyły i przygotowywały do życia naszych psich uczniów 🙂

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Kiedy nasza grupa na spokojnie sobie odpoczęła w “domku” LikDog , przyszedł czas na następną naukę połączoną z ćwiczeniami i zabawą. Wszyscy bardzo ładnie, w spokoju, bo w psim Collegu psiaki uczą się tylko i wyłącznie samych dobrych manier 🙂

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Nasz psi uczeń bardzo często coś wymuszał na swojej ludzkiej rodzince i u nas też to na początku zastosował. Quick myślał, że szczekaniem, czy doskakiwaniem do kogoś będzie osiągał to, co chce, ale jak zawsze do nauki wkroczył psi “profesor” Mufasa i bardzo ładnie uczył psiego ucznia, że nie działa na niego żadne wymuszanie i zaczepianie.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Trochę od końca 😉 bo jeszcze mamy dużo zaległości zdjęciowych i filmowych odnośnie nauki naszych psich uczniów i naszej ciężkiej pracy nad ich porawnymi zachowaniami. Każdy z naszych psich uczniów jest na tyle wypracowany i dzięki nauce w psim Collegu LikeDog na tyle znający podstawy psiej komunikacji, że każdy z nich wyważając się przebywa swobodnie w swoim towarzystwie bardzo ładnie respektując siebie nawzajem. Nasza ekipa cudownych psich uczniów w oczekiwaniu w “domku” LikeDog na następne zadania, bo już wiedzą, że się szykuje dla nich coś pysznego 😋

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi dwaj psi uczniowie Kenta i Quick bardzo polubili się w psim Collegu LikeDog 🤗 i razem ćwiczą na drugim placu szkoleniowym wzmacniając procesy myśleniowe, poprawiając swoją koordynację i skoczność oraz poprawiając świadomość tylnych kończyn a przy tym wszystkim pięknie pozują do zdjęcia 📸 😍

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na początku kiedy nasi mali uczniowie trafiają do nas wykazują przeróżne niepożądane zachowania i nad wszystkim trzeba spokojnie pracować. Ogromną rolę w tej często trudnej pracy (bo do głowy psiaka nie jest łatwo dotrzeć) odgrywają moje psiaki, które są pod tym kątem umiejętnie przeze mnie przygotowywane i nie ma co owijać w bawełnę, że to jest dla nich fajne i dużo je to kosztuje emocji. Dlatego po tych wszystkich sesjach głowy mojej psiej ekipy muszą być umiejętnie wyrównywane i każdy po czymś takim musi odpocząć. Tutaj nasz psi uczeń już przestał szczekać i rzucać się na innych, za to nosiło go jeszcze ciągle i jak tylko mógł, szukał zaczepki w “domku” LikeDog wchodząc brzydko szczególnie na Karmela Ale i Karmel i Mufasa uczyli psiego chłopca, że to jest nieładne. Ale to było już jakiś czas temu.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń bardzo ładne się zmienia, robi się coraz bardziej myślący, powoli przestaje bezsensownie szczekać na inne psy. Wśród swoich psich nauczycieli bardzo ładnie radzi sobie ze swoimi emocjami i robi się coraz ciekawszy wszystkiego.Na pierwszym placu szkoleniowym na specjalnie przygotowanym zróżnicowanym środowisku Quick był bardzo zainteresowany wieloma rzeczami, które poznawał, a to wszystko się odbywało w towarzystwie psich nauczycieli. Cisza, spokój, każdy coś sobie obserwował i tak to powinno wszystko wyglądać.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń, dzięki jak zawsze ciężkiej pracy moich psiaków zaczął stopniowo wychodzić ze swoich niefajnych zachowań i zaczął rozumieć, że inne psy są fajne, że się ich nie atakuje, nie szczeka na nie ciągle, co wcześniej Quik robił. Kiedy nasz psi uczeń wystopował, wyciszył się, zaczął inaczej postrzegać swoich psich nauczycieli i po tym stopniowo obserwował Mufasę i Karmela. I tak zaczęły następować kolejne etapy nauki w “domku” Likedog.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Trochę od końca, bo z psim chłopcem mamy jeszcze trochę zaległości zdjęciowych i filmowych, ale najważniejsze, że psi uczeń bardzo fajnie się zmienia, ładnie się uczy przede wszystkim poprawnej psiej komunikacji i bardzo lubi przebywać przy swoim pierwszym psim nauczycielu Mufasie 😍.

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz mały psi agent Quick 😎 w pełni gotowy do zajęć w psim Collegu LikeDog 🙂

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasi trzej mali muszkieterowie 😉 uczyli się w domku LikeDog pod okiem czwartego muszkietera-nauczyciela Mufasy 😊 poprawnych psich zachowań i psiej komunikacji. Po chwili odpoczynku wszyscy psi uczniowie zgodnie czekają i szykują się w domku LikeDog do wspólnego wyjścia na drugi plac szkoleniowy, aby dalej uczyć się, ćwiczyć i przy tym dobrze bawić 😊

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Psi profesorowie i ich uczniowie.🙂 Bardzo cenna nauka w “domku” LikeDog, a było jej ogrom. 🙆‍♀️ Psi nauczyciele Mufasa i Karmel mieli pełne łapki 🐾 🐾 roboty ucząc psie maluchy poprawnych psich zachowań 😊 A bardzo bystrzy psi uczniowie chłonęli dzielnie całą naukę 🤗

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog 🙂

 

Gang maluchów 🐶🐶🐺 zawładnął psim Collegem, a psi nauczyciele Mufasa i Karmelek mieli pełne łapki 🐾 roboty 😉 ucząc maluchy poprawnych psich zachowań 😊

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

“Hmmm 🤔 trochę od końca 😉 Ale najpierw startowałem z zębami do mojego psiego nauczyciela, 🙈🙉 no a teraz już tak nie jest i uczę się od psiego profesora Mufasy poprawnych psich manier, bo jego wiedza jest tak ogromna jak on sam 😁❤️” ~~ mówił Quick 😉

 

 

Quick pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń, który jest bardzo myślący, ale też bardzo charakterny 😉, rozpoczął naukę pod okiem swoich dwóch psich nauczycieli Mufasy i Karmela. Najpierw nie było tak spokojnie, bo Quick robił wszystko, aby rozpętać zadymę, prowokował, nieładnie się wgapiał, szczekał, ale opanowanie i spokój psich nauczycieli zrobiły swoje i psi uczeń zaczął rozumieć, że takie zachowania nie są fajne i na nikogo nie działają. Na razie to kropla w morzu, ale małymi kroczkami do przodu 🙂

 

 

Quik. Konsultacja behawioralna.

 

Ten oto psi chłopiec przyjechał wraz ze swoją ukochaną właścicielką na konsultację behawioralną do psiego Collegu.
Ukochana właścicielka, jak i również cała rodzinka chcą, aby psi chłopiec wyrósł na fajnego psiaka, a już wykazuje trochę zachowań niepożądanych. Także będziemy tego małego psiego agenta uczyć fajnego życia, zrozumienia wielu rzeczy, fajnej psiej komunikacji i samych, dobrych psich manier 😉