Shadow

Ukochana właścicielka psiej dziewczynki bardzo dzielnie pracowała z małą w psim Collegu.

 

Malutka od początku bardzo źle reagowała na wszelkie pojazdy w ruchu, ale jej ukochana właścicielka nad wszystkim czuwa na spacerach, a mała ładnie stopniowo uczy się u nas radzenia sobie ze swoimi emocjami w wieku sytuacjach. Najpierw podstawą było zapoznanie malutkiej z wieloma przeróżnymi rzeczami na specjalnie przygotowanym środowisku zróżnicowanym.

 

 

Ukochana właścicielka psiej dziewczynki bardzo dzielnie z nią pracuje.

 

Nasza mała jeszcze “pirania” zaczyna się uczyć, że nic nie da atakowanie i obszczekiwanie innych psów. Młoda na spacerze startuje do wszystkich. Dlatego poprzez umiejętne wzmacnianie przewodnika, uczymy małą, że przewodnik ma być najbardziej decyzyjną osobą. Przy resocjalizacji bardzo pomaga i uczy małą Roxulka.

 

 

Powolutku zaczynamy naukę 🙂

 

Nasza mała psia uczennica bardzo dzielnie ćwiczyła wraz ze swoją ukochaną i również dzielną właścicielką 🙂

 

 

Konsultacja behawioralna. Shadow.

 

Ukochana właścicielka psiej dziewczynki przyjechała wraz z nią na konsultację do psiego Collegu. Jak zawsze na konsultacji behawioralnej omawialiśmy mnóstwo ważnych spraw odnośnie malutkiej i zostały wprowadzone pierwsze wskazówki. Ukochana włascicielka chce jak najlepiej wychować i poprowadzić przez życie swojego charakternego malucha. Więc wszyscy biorą się do pracy, aby później cieszyć się z super efektów.