Szura

Szura pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia uczennica bardzo ładnie się zmienia. Są jeszcze ataki na inne psiaki, ale jest już ich znacznie mniej i nie są tak mocne, jak na początku. W stosunku do ludzi Szura też się ładnie zmieniła, ale to ludzie muszą kontrolować swoje zachowanie i nie wpuszczać Szury w kompletnie niepotrzebne interakcje. Nas bardzo cieszy, że Szura stała się myśląca, kontrolująca znacznie swoje emocje i ciesząca się życiem. Podczas zajęć na pierwszym placu szkoleniowym nasza psia uczennica dzielnie uczyła się pod czujnym okiem psiej nauczycielki Mafry.

 

 

Szura pod opieką ekipy LikeDog.

 

W “domku” LikeDog nasi psi uczniowie uczyli się wielu bardzo ważnych życiowych rzeczy, a w tym radzenia sobie ze swoimi emocjami w swoim towarzystwie podczas wielu symulacji.

 

 

Szura pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia uczennica bardzo dzielnie ćwiczyła na drugim placu szkoleniowym, gdzie ćwicząc na specjalistycznych zabawko przeszkodach pracowaliśmy nad polepszeniem koordynacji, świadomości tylnych kończyn, koncentarcji i kondycji. Szura doskonale daje sobie radę funkcjonując na trzech łapkach.

 

 

Szura pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza psia uczennica Szura dzięki zajęciom w psim Collegu LikeDog coraz lepiej potrafi się już skupiać na poszczególnych zadaniach. Szura miała ogromny problem z uspokojeniem się, była ciągle pobudzona i bardzo natarczywa i ciągle wymuszająca coś na człowieku.

 

 

Szura pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ta oto psia dziewczynka była już jakiś czas temu na konsultacji behawioralnej, potem czekaliśmy, aż przejdzie amputacje łapki, której niestety nie udało się odratować, a po wszystkim przyjęliśmy Szurę na zajęcia resocjalizacyjne do psiego Collegu. Musimy pomóc poradzić sobie psiej dziewczynce ze swoimi problemami, pomóc jej w tym i przygotować ją tak do tego, aby nauczyła się kontrolować swoje emocje, aby myślała nad tym co robi, aby nie wpadała w tak duże pobudzenie, z którym nie umie sobie kompletnie radzić i właśnie wtedy najłatwiej dochodzi do wielu niepotrzebnych wypadków.