Timo

Timo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasz psi uczeń Timo bardzo ładnie stara się wyważyć w “domku” LikeDog ze swoimi emocjami w towarzystwie naszej psiej uczennicy Kiry, która rewelacyjnie przeszła w psim Collegu LikeDog roces resocjalizacji i dzięki nauce przy naszych stabilnych psich nauczycielach nauczyła się poprawnej psiej komunikacji i poprawnych psich zachowań, dzięki czemu bardzo ładnie wytrzymuje wszelkie zaczepki i próby prowokacji że strony Timo, pokazując mu w ten sposób, że takie zachowanie w psim języku jest nie fair.

 

 

Timo pod opieką ekipy LikeDog.

 

Timo na spacerach rzuca się na inne psy i ma ogromny problem w opanowaniu swoich emocji. Timo do tego stopnia nie panuje nad swoimi emocjami, że w szale potrafi ugryźć swojego przewodnika. Timo w dodatku ma bardzo mocno zaburzony socjal. Podczas jednej z sesji rehabilitacyjnej Timo uczył się w psim Collegu spokojnego wystania w momencie kiedy przechodzą obok niego inne psiaki. Na krótkim filmie, który jest tylko pokazanym fragmentem naszej ciężkiej pracy widać, że Timo wyważa się w swoich emocjach. Timo wyważył się na tyle, że nie było agresywnego rzucania się w kierunku przechodzących ze swoją właścicielką naszych psich uczniów Bezy i Cookiego i co ważne Timo nie próbował przekierować się na osobę, która stoi obok niego i trzyma go na smyczce.

 

 

Timo. Konsultacja behawioralna.

 

Na konsultację behawioralną do psiego Collegu przyjechał ten oto psi chłopiec wraz ze swoją ukochaną właścicielką. Timo ma ogromne problemy z opanowaniem swoich emocji w wielu sytuacjach, na spacerach rzuca się na wszystko i wszystkich, w szale potrafi ugryźć. Psiak ma zaburzony bardzo mocno socjal, ogólnie jest znerwicowany, co najprawdopodobniej jest spowodowane tym, że w wyniku zaburzonego socjalu, nie umiał sobie komletnie radzić w przeróżnych sytuacjach. Trzeba na spokojnie dotrzeć do głowy psiego chłopca, dać mu spokój, nic od niego teraz nie wymagać, ponieważ w wielu momentach jak robot zaczyna wykonywać różne sekwencje zachowań.