Zanra

Zanra.

 

Tak się cieszę już na samą myśl, że wyruszam do swojego ukochanego psiego Collegu LikeDog 😄 gdzie wszystkiego się rewelacyjnie uczę od wspaniałej psiej Kadry Nauczycielskiej 🤗

 

 

Zanra.

 

Spokojny stan umysłu 😍

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Od najmniejszego do największego kolejno odlicz 😄 Zanra ❤️, Mafra ❤️ i Mufasa ❤️.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Rośnie i rośnie ta nasza psia dziewczynka 💜 I niech rośnie zdrowo 💜 Pamiętajmy, że psiego maluszka można rewelacyjnie przygotować do życia oraz w szacunku i zaufaniu nawiązać z nim wspaniałą więź, dzięki której rewelacyjnie będzie nam się z maluchem, a następnie już dorosłym psim przyjacielem żyło. Psiego maluszka trzeba do wszystkiego mądrze i umiejętnie przygotować i tak właśnie w psim Collegu LikeDog maluszki są mądrze przygotowywane, aby radziły sobie ze wszystkim, co mogą spotkać w tym często dziwnym dla nich ludzkim świecie. Zanrunia rewelacyjnie się wszystkiego uczy i ma to szczęście, że uczy się od najlepszej i jedynej takiej psiej kadry nauczycielskiej psiego Collegu LikeDog, czyli Psów Uczących, które rewelacyjnie uczą naszych psich uczniów i pomagają im poradzić sobie ze swoimi problemami.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Najpierw mądra i życiowa nauka ☝️ pod okiem wykwalifikowanej ludzkiej kadry nauczycielskiej we wspaniałym psim Collegu LikeDog oraz nauka wszystkiego co najlepsze od całej Psiej Kadry Nauczycielskiej, aby potem rewelacyjnie funkcjonować w życiu codziennym, radzić sobie ze wszystkim i idealnie współpracować z człowiekiem. Mała Zanra dzięki rewelacyjnej nauce w psim Collegu LikeDog tak sobie wspaniałe radzi na spacerku. Mądrze analizuje co się wokół niej dzieje, wielu rzeczy nie boi się, bo widziała je lub słyszała już w psim Collegu. Zanrunia ma 3 miesiące i jest przygotowywana do roli psa uczącego.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Jestem mądra, myśląca, mam dużą dumę w sobie i ciągle się wszystkiego uczę. Otaczają mnie sami fantastyczni ludzie, przy których mogę być sobą, którzy mnie szanują i zawsze patrzą na moje emocje. A poza tym mam najlepszych psich nauczycieli, czyli cała psia kadra nauczycielska psiego Collegu LikeDog, którzy uczą mnie wszystkiego co najlepsze. Czerpie od Psich Profesorów i Psich Nauczycieli wiele nauk, które sprawiają właśnie, że wyrastam na mądrego, myślącego i stabilnego emocjonalnie psiaka. 😍

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Odpoczynek małej Zanruni w “domku” LikeDog 😊 Psia kadra nauczycielska psiego Collegu bardzo ładnie nauczyła tą psią dziewczynkę odpoczynku 🤗, bo poprawny odpoczynek jest bardzo ważny ☝️w prawidłowym rozwoju psiaków.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Chyba my wszyscy lubimy spokojne miejsca i wszystko co związane jest z naturą 😍 Zanrunia ❤️ i Mufasa ❤️ Spacerowo.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

“Pocuduje 😈, poprzewracam się 😈, poudaje taką nieporadną 😈, odejdę 😈, poudaje że coś szukam w trawce 😈, udam że zgubiłam coś przed samą zabawką 😈 a potem wykorzystam moment i ciach 😎🤣”

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

“Taki jestem już trzymiesięczniak 🙋‍♀️🤗 Jestem mądra, myśląca, bo uczę się w psim Collegu LikeDog 😊👩‍🎓, a uczy mnie bardzo mądra psia kadra nauczycielska specjalnie przygotowana do nauki innych.☝️😊”

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Na początku w psim Collegu LikeDog rewelacyjna nauka i ogrom przygotowania do “życia w wielkim mieście” 😁🙃, aby potem można sobie było w życiu codziennym bez strachów spacerować z innymi 😊

Film nr 1.

 

 

Film nr 2.

 

 

A kiedy łapki 🐾🐾 już zmęczone i wagowo jeszcze można 😃😉 spacerek zawsze można dokończyć tak 😊 Zanra 😍 & Patryk 🤗

 

 

Zanra ❤️ i Patryk ❤️

 

Bo na początku swojego psiego życia ważne, aby poznać samych fajnych ludzi 😍 Odpoczynek w psim Collegu LikeDog 🙂.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Duma, mądrość, fantastyczny charakter 🤓😎 🤗 Rewelacyjni psi przyjaciele, którzy są wspaniale przygotowani do życia 😊 A przede wszystkim myślący ☝️😊 Tacy właśnie są uczniowie psiego Collegu LikeDog. 😊 A mała Zanrunia 😍 wszystko potwierdza. 😊

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Mała Zanra i psia kadra nauczycielska 🙂 Ten moment, kiedy włącza się myślenie, co lepsze, czy bezcelowe nakręcanie się, czy bycie takim, jak psia kadra ucząca 🙂 Zdecydowanie to drugie 🐕👩‍🎓🐕👨‍🎓.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Młode psiaki zanim się ich umiejętnie nie przygotuje do kontrolowania swoich emocji, często dostają przysłowiowego “palmusa”, gdzie próbują dać nieumiejętny upust swoich emocji na przykład próbując wyżyć się i zaczepić innego psa, a jak tego nie ma, to chcą się wyżyć na człowieku. Zaczyna się wtedy doskakiwanie, szarpanie, drapanie, gryzienie. Niestety wielu właścicieli bawi takie zachowanie na początku u szczeniaka i swoim zachowaniem jeszcze to wszystko wzmacniają, ale na momencie przychodzi czas, że nikomu już nie jest do śmiechu, jak ma ślady na skórze, poszarpane i pogryzione rzeczy. Mała Zanra na momencie ze spokojnego stanu nakręciła się i bardzo nieładnie zaczęła doskakiwać do Mafry, bardzo ją przy tym prowokując. Mafra swoim spokojnym zachowaniem i komunikowaniem się nie podjęła tego wariactwa i pokazywała, że nie chce w tym uczestniczyć. Przez takie mądre zachowanie psa uczącego, maluch zaczyna się uczyć, że nie podoba się drugiemu psiakowi to zachowanie, na które nie ma miejsca w prawidłowej psiej komunikacji w późniejszym wieku. Pamiętajmy również i obserwujmy interakcje pomiędzy szczeniakami, a doroślejszymi psiakami, ponieważ szczeniak potrafi bardzo brzydko męczyć innego psiaka nie odczytując, że tamten tego kompletnie nie chce. Bo potem często dzieje się tak, że doroślejszy psiak nie wytrzymuje osaczania malucha, wyskakuje do niego i ma przechlapane, że doskoczył do szczeniaka, a on w takim wypadku kompletnie nie jest winien.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Najlepsza nauka, to tylko od psich nauczycieli którzy w specjalistyczny sposób zostali przygotowani i są zresztą ciągle w trakcie nauki, aby uczyć innych i pomagać wielu psiakom poradzić sobie ze swoimi problemami. Psiaki uczęszczające na zajęcia mają niesamowity komfort pobierać nauki wśród tak przygotowanych psich nauczycieli, a to do łatwych nie należy, szczególnie patrząc z jakimi często trudnymi i ciężkimi przypadkami przychodzi nam wszystkim się zmierzyć. Malutka Zanra chce być taka jak jej psi nauczyciele, więc zaczyna przy nich pobierać nauki 🙂.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

“A dzięki temu, że widziałam już takie dziwne dla mnie pojazdy w swoim psim Collegu LikeDog 😊, tak ładnie sobie z nimi radzę na spacerku i zachowuje spokój, kiedy mkną tak szybko blisko mnie 😊”

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Człapu człap 🐾 🐾 mała Zanrunia poznaje wielki świat. 😊 Zanrunia na spokojnie wszystko sobie poznaje. Pamiętajmy, że szczeniaczki nie rodzą się ze znajomością rozumienia świata i trzeba je bardzo umiejętnie i na spokojnie w ten świat wprowadzić 🤗 Spokojny spacerek na zapoznanie się ze wszystkim to dla szczeniaczka najlepsze co może być. Żadnego nakręcania na piłki, patyki czy szarpaki, szalonych biegów czy skoków, tylko spokojny spacerek, na którym jest czas z zapoznaniem się ze wszystkim 🙂 a u boku spokojny ludzki opiekun, który we wszystkim wspiera swojego szczeniaczka. 🙂

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Takie oto harce i zabawy 😁😎 małej Zanruni w przerwie między zajęciami z kadrą nauczycielską a zarazem psimi przyjaciółmi Mufasą i Mafrusią 🤗 Wygrana po stronie psiego Profesora 🙆😁

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Przerwa na misiaczka 🙂 Zanra ❤️ i jej psia nauczycielka i kumpela od wszystkiego 😄 Mafra.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

No i jak tutaj dobudzić te nasze psie śpioszki, które usnęły w “domku” LikeDog czekając na nas, jak skończymy wszystko ogarniać po zajęciach w psim Collegu. No nic zaraz pobudka i czas do domciu 🙂

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Malutka psia agentka cały czas podpatruje swoich psich nauczycieli i sprawdza sobie, na ile może sobie pozwolić, czy zaczepić, ale wszyscy spokojni i opanowani. Taka życiowa nauka od psów uczących jest rewelacyjna.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Pierwsze spacerki 🤗 Wszystko takie nowe 🙂 I listki 🍃 takie fajne 😁

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Mała Zanra ❤️ i część psiej kadry nauczycielskiej 🙂 Mafra ❤️ i Mufasa ❤️

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza malutka psia dziewczynka już zaczyna się uczyć od spokojnej, mądrej, stabilnej emocjonalnie psiej profesorki Buszki, że na takie psie wariactwa nikt nie będzie odpowiadał tym samym. Mała tutaj na wszystkie sposoby próbuje Busze zaczepić, ale zaczyna się uczyć, że na nic jej zaczepki i nie jest to żadne zachęcenie do zabawy. Takie zachowanie, które gdyby się bardziej rozwinęło, doprowadziłoby do bezsensownej bieganiny, gdzie mała w ogóle by się jeszcze nie kontrolowała. Bynajmniej turlanie się wygląda śmiesznie 😄.

 

 

Zanra.

 

Pa pa 👋 👋 dobranoc wszystkim, idę sobie spać 😴 bo maluszki takie jak ja wcześniej chodzą spać 🤗

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Malutka Zanra poprzez naśladowanie stabilnego emocjonalnie, mądrego , myślącego i opanowanego psiego profesora Mufasy uczy się spokojnego i prawidłowego wypoczynku 🙂 Zanra ❤️ i Mufasa ❤️

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Ridziulka i Mufasa postanowili zrobić pokaz swoich zabaw malutkiej Zanrze 😆.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Mały maluszek poznaje na spokojnie otaczający go świat. Obserwacja wszystkiego, zapoznawanie się z wieloma odgłosami, co widać jak Zanra się zszokowała, jak Mafra kichnęła. Dla maluchów wszystko jest nowe, dziwne, szokujące, muszą sobie na spokojnie wszystko sprawdzić, obadać, przyzwyczaić się do wielu widoków. Tak rozpoczyna się ważna życiowa nauka w nowym otoczeniu.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Malutka psia dziewczynka bardzo obserwuje swoją psią nauczycielkę Mafrę we wszystkim co robi 🙂

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Nasza malutka psia dziewczynka na spokojnie zapoznawała się z wieloma rzeczami na specjalnie przygotowanym środowisku zróżnicowanym, a we wszystkim dzielnie wspierała ją psia kadra nauczycielska, a potem wszyscy wspólnie udali się na odpoczynek do “domku” LikeDog.

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

“Witaj 🙋‍♀️😍 najlepsza szkoło na świecie ❤️”

 

 

Zanra pod opieką ekipy LikeDog.

 

Zapoznajemy się 🙂

 

 

Zanra 🙂

 

Ta oto psia dziewczynka dołączyła do psio- ludzkiej ekipy LikeDog 🙂