Zeus

Zeus pod opieką ekipy LikeDog 🙂

Najpierw super spacerek w towarzystwie psiej koleżanki Nuczki, a potem super zabawy i ćwiczenia w psim Collegu 🙂 A najfajniejszą zabawą dla Zeusa było szukanie smaczków w suszkach 🙂

Jak zawsze pod każdym względem wykorzystujemy nasz czas razem na maksa.

Psiaki mają wszystko naprzemiennie i naukę i ćwiczenia i mnóstwo zabaw. Wszystko to bardzo potrzebne jest do prawidłowego rozwoju. Nuka i Zeus w swoim towarzystwie ćwiczą ładnie swoją cierpliwość i ładne wyczekanie.

Zeus i Nuka 🙂

Psiaki powierzone przez swoich ukochanych właścicieli w nasze ręce, nigdy się nie nudzą 🙂 Zawsze mamy tyle do zrobienia 🙂 Co rusz wykorzystując wiele powierzchni i elementów poprawiamy sobie koordynację ruchową, zdolność skupiania i koncentracji. Teraz wybraliśmy sobie pracę na lodzie. W sumie w miejscu, które nie jest dobre dla psów, jeżeli psy nie zdają sobie sprawy z przebywania na śliskiej powierzchni. Łatwo wtedy może dość do jakiegoś złego upadku, czy złamania. Nuka i Zeus, to psiaki, które doskonale sobie radzą na wielu powierzchniach, dzięki pracy w ośrodku. Są bardzo świadome, po czym chodzą zachowując przy tym dużą rozważność. Te psiaki myślą, a nie robią nic chaotycznie na wariata… Ćwiczyliśmy i bawiliśmy się doskonale z przerwami na fajne wyszukiwanie smaczków. Podsumowując co dało nam to ćwiczenie. Udoskonaliliśmy koordynację, zwiększyliśmy świadomość tylnej części ciała, równowagi, koncentracji. Ćwiczenia na lodzie zmuszały (w dobrym słowa znaczeniu 🙂 ) psiaki do myślenia o tym, gdzie i jak stawiać nogi i planowania kolejnych ruchów. Ciągle rozwijamy inteligencje i zdolności poznawcze psiaków. Czyli robimy to, czego psiaki potrzebują, aby ciągle móc się rozwijać i mieć poczucie odnoszenia sukcesów.

Zeus, Korti i Analis 🙂

Jak zawsze dużo mądrej nauki i fajnych zabaw. Potem grzeczne czekanie na pyszne smaczki i odpoczynek w “domku” LikeDog przed odjazdem do swoich ukochanych właścicieli.

Zeus i Nuka pod opieką ekipy LikeDog:)

Madzia poszła tankować auto, Kasia z tyłu z Nuką siedzi, a Zeus pilnuje kierownicy 🙂

Jak zawsze nasze zajęcia są pełne nauki, zabaw i wrażeń. Po ćwiczeniach wybraliśmy się na spacer resocjalizacyjny. Zeus bardzo ładnie uczył się chodzenia z przewodnikiem, od którego dostawał często dużo wsparcia.  Nuka coraz ładniej sobie radzi w towarzystwie innego psiaka.

Zeus, Zojka, Mailo 🙂

Psiaki pod naszą opieką mają pod każdym względem zapewniony full wypas. Uczymy się, bawimy, spacerujemy i jeszcze dużo innych rzeczy a wszystko dla dobra i super samopoczucia psiaków.

Takie cuda to tylko pod opieką ekipy LikeDog 🙂

Zeus, Zojka i Mailo pod opieką ekipy LikeDog wraz z resztą psiej ekipy czekają na pyszne smaczki. Do zdjęcia niestety wszyscy się nie załapali.

Jedziemy w rożne miejsca, uczymy się i ćwiczymy.

Na drodze kontrola nie tylko kierowcy, ale również pasażera musi być 🙂 Chłopaki z przodu, a dziewczyny na tyłach 🙂

Zeus pod opieką ekipy LikeDog.

Psi chłopak jak zawsze podczas zajęć miał dużo atrakcji na zajęciach. Zapoznał się też z całą moją psią ekipą 🙂 Takie spotkania ze zrównoważonymi psami są bardzo ważne. Pies nabywa umiejętności socjalne wobec innych psów. Cała ekipa super ze sobą spędzała czas. Oprócz nauki były fajne zabawy i wyjadanie smacznych smaczków z rożnych powierzchni.

Zeus i Zojka pod opieką ekipy LikeDog.

Nasza uczennica psiego Collegu LikeDog systematycznie uczęszcza na zajęcia. Dzięki umiejętnie dobranej resocjalizacji i mądrze poprowadzonej pracy z psią dziewczynką, Zojka fantastycznie radzi sobie w kontaktach z psiakami. Przypominając sobie Zojkę z początku aż nie chce się wierzyć, że to ta sama suczka, która kiedyś bała się wszystkiego i wszystkich i atakowała. Teraz Zojka bardzo ładnie uczyła i pokazywała swojemu nowemu psiemu koledze Zeusowi prawidłowe psie sygnały i uczyła go psiego życia, czyli przekazywała to, czego nauczyła ją ekipa psio-ludzka LikeDog. Zeus eksplorował środowisko zróżnicowane w ośrodku. Kiedy czegoś się obawiał, Zojka bardzo ładnie pokazywała mu, że nic nie jest straszne i niczego nie trzeba się obawiać. Pracowałyśmy z psiakami rownież nad rozwijaniem i pogłębianiem zdolności logicznych, koncentracji i węchu. Z Zeusem pracowałyśmy nad poprawieniem koordynacji ruchów, nad zwiększeniem świadomości tylnej części ciała i równowagi. Jak zawsze zajęcia pod skrzydłami ekipy LikeDog wykorzystane na maksa i na najwyższym poziomie.

Zeus pod opieką ekipy LikeDog 🙂

Zeus w wielkim skupieniu jedzie na zajęcia do psiego Collegu 🙂

Zeus…

Podczas konsultacji w miejscu zamieszkania psiego chłopaka najpierw dokładna obserwacja, wyczerpujący wywiad z osobą, z którą mieszka a następnie przygotowanie odpowiedniej resocjalizacji.