“W psim sercu znajdzie się miejsce dla każdego z nas, trzeba tylko umieć znaleźć do niego drogę…”

MAGDALENA GÓRSKA

W pracy z psami jestem przede wszystkim praktykiem, jednak cały czas uzupełniam swój bagaż doświadczeń o profesjonalną wiedzę. Chcąc w pełni fachowo zajmować się zwierzętami i móc pomagać ich właścicielom zdobyłam dyplom Behawiorysty Zwierzęcego COAPE.
Jestem członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE.
Dodatkowo posiadam tytuł Certyfikowanego Opiekuna Zwierząt – PETSITTER COAPE, na tym jednak nie poprzestałam, zdobyłam tytuł Instruktora Szkolenia Psów i dalej kontynuuję swoją naukę…

Ze swoimi podopiecznymi nawiązuje świetny kontakt, co jest podstawą naszej współpracy, ale wszystko odbywa się spokojnie, z rozwagą i z mądrą miłością. Tej rozwagi nauczyło mnie życie… Przeszłam już bowiem poważny atak psa…, gdybym nie zachowała wtedy zimnej krwi, mogłabym nawet stracić życie.

Podpatrując dalsze losy moich szczęśliwych podopiecznych, którym udało mi się pomóc wiem, że idę właściwą drogą. Nie ma dla mnie nic bardziej satysfakcjonującego niż sprawiać, że pies i jego właściciel doskonale się rozumieją i szanują swoje wzajemne potrzeby. W pracę, która jest dla mnie pasją, wkładam całe swoje serce i zawsze wierzę do końca, że uda mi się pomóc i osiągnąć założone cele.

MAGDALENA GÓRSKA

Dyplomowany Behawiorysta Zwierzęcy COAPE
Certyfikowany Opiekun Zwierząt – Petsitter COAPE
Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów
Członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE

Mój domowy psi zwierzyniec

Jak przystało na behawiorystę z prawdziwego zdarzenia mieszkam z grupą psiaków, większość z nich została przeze mnie adoptowana i jest po dużych przejściach.
Wszyscy tworzymy dużą rodzinkę psio-ludzką. Moje psiaki są wspaniałe, szczęśliwe, spełnione i swoją radość oraz mądrość przekazują innym psiakom, kiedy pomagają mi często w resocjalizacji moich psich uczniów. A oto wszystkie moje psie dzieciaczki:

Abra

Abra

Aria

Aria

Busza

Busza

Mija

Mija

Rida

Rida

Karmel

Karmel

Mufasa

Mufasa

Redek

Redek

LIKEDOG Psi College

– OŚRODEK SZKOLENIOWO-REHABILITACYJNY

Priorytety w moim ośrodku LikeDog, abyś mógł lepiej zrozumieć psie emocje.

Jestem ogromnie szczęśliwa i w sumie to dumna z siebie, że tak fajnie i pomyślnie udaje mi się realizować moje plany i marzenia. Wkładam w to wszystko ogrom serca, wiedzy, pracy i wszystkiego, co jest i będzie najlepsze dla psiaków. W moim Ośrodku Szkoleniowo-Rehabilitacyjnym dla Psów LikeDog nikt do niczego nie zmusza i nigdy nie będzie zmuszał żadnego psa do czegoś, czego on nie chce i nie potrzebuje, a co niestety ma często miejsce na „tradycyjnych szkoleniach” i tresurach psów.  Tutaj zwierzętom pomaga się w sposób mądry i przemyślany. W szkole dla psów LikeDog najważniejsze jest ocenienie emocji, stanu psa. Każdy pies jest inny i każdy ma inne predyspozycje, potrzeby oraz problemy.

Moja praca to w dużej mierze praca z ludźmi. Tłumaczę i zmieniam myślenie właścicielom odnośnie ich czworonożnych przyjaciół. Pokazuję i uczę, jak postępować z psiakiem, żeby był szczęśliwy, żeby widział w swoim opiekunie osobę godną zaufania i jeżeli ma coś zrobić, to z chęcią, a nie tylko dlatego, że boi się krzyku, czy bicia bądź innych awersyjnych metod. Nigdy nie tolerowałam i nie będę tolerować kolczatek. Bardzo często już pisałam, jakie jest to okrutne narzędzie tortury i jak wiele spustoszeń powoduje w psiej psychice i jego organizmie… Na szczęście ci wszyscy moi klienci z którymi współpracuję, bardzo szybko zrzucają z szyi swoich psów wszelkie „narzędzia tortur”. A ja się szalenie cieszę, jak mój podopieczny szczęśliwy spaceruje w wygodnej obróżce, bądź szelkach.

Jak to powiedziała mi już któraś z kolei osoba, że to co robię i tworzę jest ponadczasowe i jak się zaczyna to wszystko widzieć i rozumieć, to najpierw trzeba przetrawić, poukładać sobie w głowie, wyrzucić stare myślenie dotyczące szkolenia, a potem cieszyć się razem ze swoim szczęśliwym psem. W LikeDog na pierwszym miejscu było, jest i będzie zawsze dobro zwierząt. Szczęśliwy pies nie potrzebuje złotych klamek, zdobionych legowisk i wielkich ogrodów, w których jest samotny. Szczęśliwy pies to taki, którego opiekun zna i rozumie jego naturę, motywacje i wymagania oraz traktuje go z szacunkiem i zrozumieniem…

Psi klienci i ich właściciele przyjeżdżają do Ośrodka na indywidualne zajęcia z behawiorystą z różnych województw i miast, m.in. Koszalin, Kołobrzeg, Szczecin, Piła, Poznań. LikeDog znajduje się w Turowie, koło Szczecinka, w województwie zachodniopomorskim. Jednak wiele klientów z rożnych rejonów Polski (wielkopolskie, małopolskie, śląskie) przyjeżdża do Ośrodka, aby uzyskać pomoc dla swojego czworonożnego przyjaciela. Zobacz opinie naszych klientów i zapoznaj się z ofertą.

Dyplomy, certyfikaty