Behawiorysta Koszalin

Psi College LikeDog powstał po to, aby uczyć, szkolić i pomagać psiakom poradzić sobie z ich problemami. Udało mi się stworzyć Ośrodek dalece odbiegający od standardów, gdzie na pierwszym miejscu stawiane jest dobro zwierzęcia i nauczenie jego właścicieli odpowiednich relacji ze swoim czworonożnym przyjacielem.

Ze względu na niepowtarzalny charakter Ośrodka LikeDog mam przyjemność pracować z psiakami i ich właścicielami z całej Polski oraz Europy.

W psim Collegu priorytetem jest indywidualna praca z psem i jego rodziną. Wtedy wiem, że psiak i jego właściciele wyniosą z zajęć maksimum wiedzy i nauki, która będzie owocowała przez całe życie.

Uczę właścicieli rozumieć psie emocje, wypracowujemy sposoby indywidualnie dobrane do każdych duetów psio-ludzkich, aby właściciele umieli skutecznie się porozumiewać ze swoim psem. Wypracowanie wielu zachowań zaoszczędza w późniejszym życiu wielu rozczarowań, nieporozumień i frustracji. Nie ma nic smutniejszego, niż widok niezrozumianego psa i nerwowego właściciela.

Podczas wielu symulacji uczę psa, jak ma radzić sobie ze swoim stresem i frustracją. Pies uczy się samokontroli. Jest spokojny i opanowany. Nie wybucha.

Nie stosuję metod typu tresura, podstawowe szkolenie posłuszeństwa. Stawiam na profesjonalną naukę i pomoc. Zobacz więcej informacji o Ośrodku.

O MNIE

W pracy z psami jestem przede wszystkim praktykiem, jednak cały czas uzupełniam swój bagaż doświadczeń o profesjonalną wiedzę. Chcąc w pełni fachowo zajmować się zwierzętami i móc pomagać ich właścicielom zdobyłam dyplom Behawiorysty Zwierzęcego COAPE.
Jestem członkiem Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE.
Dodatkowo posiadam tytuł Certyfikowanego Opiekuna Zwierząt – PETSITTER COAPE, na tym jednak nie poprzestałam, zdobyłam tytuł Instruktora Szkolenia Psów i dalej kontynuuję swoją naukę…

MAGDALENA GÓRSKA

Dyplomowany Behawiorysta Zwierzęcy COAPE
Certyfikowany Opiekun Zwierząt – Petsitter COAPE
Certyfikowany Instruktor Szkolenia Psów
Członek Stowarzyszenia Behawiorystów i Trenerów COAPE

REFERENCJE

Poznaj opinie moich Klientów z różnych miast Polski m.in.: Szczecinek, Koszalin, Kołobrzeg, Słupsk, Piła, Poznań, Katowice, Wrocław, Warszawa.

Formularz kontaktowy
Zapraszam do kontaktu.
Chętnie pomogę Tobie i Twojemu psiakowi.

Psy i ich właściciele spoza naszego regionu, których dzieli znaczna odległość od Ośrodka, najczęściej korzystają ze specjalnej formy zajęć.

Na każdy przypadek jest przygotowywany i opracowywany specjalny program modyfikacji niepożądanych zachowań, który umiejętnie jest wdrożony w zajęcia.

Ponieważ do każdego psiaka podchodzę indywidualnie i nie stosuję gotowych rozwiązań, zachęcam do kontaktu:

+48 607 307 131

+48 731 185 000

Turowo (zachodniopomorskie)

behavior.dog@wp.pl