Planując psie zajęcia mamy zawsze na uwadze dobro psiaków.

Podczas umiejętnie dobranych psich interakcji nasi psi uczniowie jak zawsze super spędzali czas w swoim towarzystwie ucząc się, ćwicząc i bawiąc. Planując psie zajęcia mamy zawsze na uwadze dobro psiaków, patrzymy na ich emocje i prowadzimy wszystko tak, aby nasi psi uczniowie jak najwięcej pozytywnych rzeczy wynieśli z psiego Collegu.

Zasada jest taka, że jeżeli psiak będzie mądrze wyuczony, zaspokojony, to później będzie to przynosiło fajne efekty w codziennym życiu. Nasza psia grupa po ćwiczeniach miała super nagrodę, wyszukiwanie smaczków.
Wszyscy są już do tego ładnie przygotowani, więc razem wspólnie mogą uczestniczyć w takiej zabawie, która oprócz zaspokajania psich potrzeb bardzo dużo uczy radzenia sobie ze swoimi emocjami , uczy poprawnego przebywania w towarzystwie innych psiaków.

Rewelacyjne są takie zajęcia, gdzie psiaki uczone są poprawnych zachowań, nie ma u nas miejsca na bezsensowne pobudzanie psów, nikt nikogo nie męczy, nie gania. Takie zachowania są w psim Collegu nie dozwolone. Nam zależy na tym, aby nasi psi uczniowie cieszyli się psim życiem i korzystali z niego jak należy 🙂

‼️ Pamiętajmy, że nie każdy pies może uczestniczyć w takich wspólnych zajęciach ‼️

Aby tak było, pies musi być do tego dobrze przygotowany, nie może bronić zasobów, ponieważ przy wspólnym wyjadaniu smaczków może dość do ataku i pogryzienia! I są psy, które w życiu przez pewne sprawy muszą być “jedynakami”.

Mirka i Tequila pod opieką ekipy LikeDog 🤗
Kanza pod opieką ekipy LikeDog 🤗
Bingo pod opieką ekipy LikeDog 🤗