Żaden pies nie znosi złego traktowania i przemocy.

Pamiętajmy, że żaden pies nie znosi złego traktowania i przemocy. I żaden pies nie powinien tego otrzymywać od człowieka w jakikolwiek sposób. Wszelkie przeprowadzane procesy resocjalizacji wymagają dużego zaangażowania, dokładnej analizy przypadku, pracy, czasu i cierpliwości.

Nauka psa, socjalizacja, resocjalizacja to ważna i poważna sprawa i jeżeli ktoś się na tym nie zna, może bardzo zniszczyć psa i przysporzyć mu ogrom problemów. Na pewno wszelkie bicie psa, szarpanie go, przyglebianie do ziemi, krzyczenie na niego, zastraszanie go, używanie obroży prądowej, łańcuszka zaciskowego i kolczatki to nie jest żadna nauka, tyko pastwienie się nad psem. W godny i humanitarny sposób, znając się na psiej psychice można wypracować z psiakami cuda.

Jednogłośnie to pokazują i oznajmiają moje psiaki adoptowane, u których przeprowadziłam umiejętny proces resocjalizacji i najmłodszy rodzynek, który został przeze mnie wyuczony i w sumie, to ciągle jest w trakcie nauki na psa uczącego, tak zwanego psiego “profesora”. Ridziulka 😍, Buszka 😍, Karmelito 😍 i Mufasa 😍.